reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila tylko twoj synus chyba malutki? Moja urodzila sie 55, więc część ciuszkow 56 juz odkladam bo za małe. Boje sie kupic 62 żeby nie bylo, że bedzie dobry polowe zimy i bede musiala kupować nowe na miesiac... juz sama glupieje.
My wychodzimy codziennie chociaz na pol godziny, tylko fakt faktem moja kataru ani nic nie ma. Balabym sie wyjsc z dzieckiem z katarkiem
 
reklama
U nas pampersy 1 okazują się za duże przez co młody często bokiem siusia :-\ dady są ok ale oczywiście wczoraj się skończyły i nie pamiętam ile razy musiałam go całego przebierać...:-\

Waga nam ładnie poszła w górę i do tej z dnia narodzin brakuje mu 100 :-) więc idealnie w 2 tygodnie się wyrobił :-) :-) :-) KURCZĘ JUŻ DWA TYGODNIE???

W nocy męczył Małego katarek a raczej zatkana jedna dziurka..na szczęście woda morska i frida mnie uratowały :-) :-) :-)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tekila a zwracasz uwagę czy siusiaka ma do dołu jak zakładasz pieluchy? Odkąd tak robię to się nie przesikuje w nawet za dużych pieluchach :)
Ja mam 56 i rączki i nóżki na o połowę za długie... Tzn ten jesienny, taki grubszy też mam 56...a inne 62-8 więc nie wiem kiedy to w ogóle założę...? Póki co rozmiar 56 i to taki mega mały jest mu dobry...

Ech drugi dzień bez spaceru :-( wczoraj cały dzień padało, a dziś wieje jakby głowę chciało urwać :-\ chcieliśmy wyjść ale położna nam odradziła z uwagi na ten jego katar i ten wiatr oczywiście :-( sama nie wiem jak to robić jak tak wieje... niby dziecko trzeba hartować ale boję się, że będzie chory....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i jeśli chciałam zaszczepić dwójkę to za jedno szczepienie musiałam zapłacić bo im sanepid niby nie przesłał dwóch. .. na co te składki nasze idą? :/ moje wcześniaki ważą już 4200 i 4100 :) i weszły juz w siatkę centylowa :) co prawda to <10 centyl dla drugiego miesiąca ale jest :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila to faktycznie kruszynka. U nas 56 już prawie nic nie wchodzi, pajace 62 takie w sam raz a te co mają oznaczenia new born są już ciasne. Mamy już w użyciu pare sztuk bodziaków z hm 68 i półśpiochy ze smyka 68, ale rozmiar rozmiarowi nierówny, no i my już powoli zbliżamy się do 5 kg ...
 
Wiktoria no malutki, teraz ma 2890 i 53cm :-) ale jest drobny bardzo i wszystko na nim wisi większe :-) ale dobrze no wynosi te 56 :-)

Co do sousiaka to w sumie niby zawsze jest na dole ale jemu bokiem idzie bo ma tak chude nóżki, że na luki duże w pampersach właśnie koło nóżek :-)
Na szczęście dziś już mamy dady :-) :-) :-)!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila i tak fajnie, moja dupsko ma książęce i moge jej zakladac tylko pampersy inne ją uczulaja. Zamowilam mlodej kombinezon na zime rozmiar 68 ciekawe czy za duzy nie bedzie. Jakie wy macie rozmiary?
Niby napusane 3--6 miesiaca


ja mam 62 ,maly wazy 3 kg i ma 55 cm wiec powinien być ok na siarczyste mrozy
 
Ale tu cicho. Co tam dziewczyny maluchy dają popalić? Moja w miare grzeczna i nie będę narzekać ale zobaczymy jak będzie w dzień bo to jej pora na rozrabianie. A tak w ogóle to moje dziecko za 4 dni ma miesiąc ale zleciało a pamiętam poród jak by to było wczoraj :-)
 
reklama
Do góry