reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Życiowa a dlaczego nie będziesz mogła karmić, przecież można nie wyrażać zgody na karmienie szpitalnym jedzeniem malucha i samej przynosić pokarm. ja w czasie pobytu małego w szpitalu cala noc miałam go podłączone do rtg i co dwie godziny do niego szlam. położne pytają się u nas czy mogą podać mleko modyfikowane czy mama będzie nosic
 
reklama
No to się karmimy przewijają z kupki mój bardzo lubi produkować w nocy zamiast na spokojnie w dzień gdzie noc jest fajniejsze po co mama ma spać spokojnie


mój tez uaktywnia się o 18 plącze wali kupki i pije mleczko a w ciagu dnia maly aniołek grzecznie spi. przez te nocne eskapady musiałam sięgnąć;( po smoczek aby go spokojnie przewinac
 
U nas w nocy najlepiej jest osiusiać się w czasie przewijania :-) niech matka przebiera całego Jaśnie Pana :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


mnie juz Wiktorek tez parę razy fontanna użyczył ale ostatnio to był na tyle bezczelny ze gdy otworzyłam pampersa zafundował mi dodatkowa kupe. wczoraj wieczorem musiałam mu podać trochę wody do picia a ten skubany przesikal się mi w podzięce do samego materaca,chyba z tych nerwów za luźno mu pampersa zamocowałam na tych jego chudych nozkach
 
Kamila i ja wiecej miec nie chce. Dziewczyny, a jak u was z wagą? Ja mam wrazenie, że jestem strasznie gruba a mam tylko 4 kg na plusie...


ja mam 2 kg na plusie wszystkie ubrania pasuja na mnie sprzed ciazy, u mnie głównym problemem są niestety bolę pleców bo te moje fabryki mleka strasznie ciaza
 
Ja mam kryzys cyckowy, ból straszny jak mam małego przystawiać to na płacz mi sie zbiera, nawał mi sie zaczął no i mały wisi na cycu dniami i nocami. Jak długo wasze cyce sie przyzwyczajały do nowej roli?


ja kryzys cycka miałam w trzeciej dobie teraz już wszystko ok, mały czasem mocniej zaciągnie ale to taki lekki ból, co drugi dzien smaruje brodawki i pamietam o zimnych i cieplych prysznicach i jest ok
 
U nas pampersy 1 okazują się za duże przez co młody często bokiem siusia :-\ dady są ok ale oczywiście wczoraj się skończyły i nie pamiętam ile razy musiałam go całego przebierać...:-\

Waga nam ładnie poszła w górę i do tej z dnia narodzin brakuje mu 100 :-) więc idealnie w 2 tygodnie się wyrobił :-) :-) :-) KURCZĘ JUŻ DWA TYGODNIE???

W nocy męczył Małego katarek a raczej zatkana jedna dziurka..na szczęście woda morska i frida mnie uratowały :-) :-) :-)
mnie juz Wiktorek tez parę razy fontanna użyczył ale ostatnio to był na tyle bezczelny ze gdy otworzyłam pampersa zafundował mi dodatkowa kupe. wczoraj wieczorem musiałam mu podać trochę wody do picia a ten skubany przesikal się mi w podzięce do samego materaca,chyba z tych nerwów za luźno mu pampersa zamocowałam na tych jego chudych nozkach


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila i tak fajnie, moja dupsko ma książęce i moge jej zakladac tylko pampersy inne ją uczulaja. Zamowilam mlodej kombinezon na zime rozmiar 68 ciekawe czy za duzy nie bedzie. Jakie wy macie rozmiary?
Niby napusane 3--6 miesiaca
 
reklama
Ja mam 56 i rączki i nóżki na o połowę za długie... Tzn ten jesienny, taki grubszy też mam 56...a inne 62-8 więc nie wiem kiedy to w ogóle założę...? Póki co rozmiar 56 i to taki mega mały jest mu dobry...

Ech drugi dzień bez spaceru :-( wczoraj cały dzień padało, a dziś wieje jakby głowę chciało urwać :-\ chcieliśmy wyjść ale położna nam odradziła z uwagi na ten jego katar i ten wiatr oczywiście :-( sama nie wiem jak to robić jak tak wieje... niby dziecko trzeba hartować ale boję się, że będzie chory....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry