reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Patka, mojej córci się ulewa i to dość sporo, ale jakoś od początku uznałam, że to normalne. Ostatnio jest znacznie lepiej, ale jak miała 4-5 tygodni to ulewała praktycznie po każdym posiłku.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny doradzcie.moja malutka ma zaparcia nie moze sie wykupciac .co moge jej podac by jej pomoc .bardzo placze .juz nie wiem co mam robic.czy wasze malenstwa tez w dzien spia a w nocy charcuja ?bo u mojej tak jest to tak wyglada jak by pory dnia pomylila
 
Cześć Dziewczyny. My już mamy 2 tyg. Pytanie nie o dzieci a o nas. Ile krwawiłyście ? U mnie 11 dzień i ciągle sporo krwi i świeżej że skrzepami. Mniej niż tuż po porodzie ale ciągle sporo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem 12 dni po cc i bardzo bardzo niewiele już tego jest. Ale to pewnie inaczej zupełnie..

Moje dziecię wykąpane.. 10 minut ssało cycusia i już śpi :-( kurczę trochę krótko...coś czuje, że długo spać nie będzie :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja jestem 25 dni po cc. miałam kilka czystych dni a teraz znowu plamie no ale polog trwa 6tygodni w końcu. ..
ja dziś wzięłam zastrzyk antykoncepcyjny. .. spokój na trzy miesiące teraz ;)

mój od początku ulewa i dzisiaj pytałam nawet o to lekarz powiedziała ze jak przybiera na wadze to nie ma problemu.

a co do jedzenia to mój nigdy nie jadł długo. .. 20-30minut i najedzony. ..


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mój synek różnie zależy od pory dnia, czasami je 15-20 minut czasami ok 10 z tym, że je czas a nie, że 4 minuty i odpoczynek :-)
Zaczął przybierać na wadze od piątku do wczoraj 70 :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja juz jestem 4 tygodnie i może juz tak nie krwawienie ale taki śluz z krwia jeszcze spływa a najgorsze jest to ze jak szybko pochodze to potem boli mnie brzuch i pod brzuchem macica jak się jeszcze kurczy i tam w środku pachwiny tak samo powiem tak masakra czuje ze bardzo długo będę dochodzić do siebie czytalam ze niektóre kobiety to nawet do roku czasu się regenerują a mój mąż niemoze się już doczekać kiedy bedzie mógł się dobrać do mnie a ja nawet o tym nie myślę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
 
Ostatnia edycja:
Do góry