reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

U małej na morfologii żelazo wyszło idealnie, więc odstawiam na pewno. Z witaminą K też spróbuję. Pediatra twierdzi, że nie ma jednoznacznych wytycznych teraz, niektórzy mówią, że jak podana w szpitalu domięśniowo to nie trzeba dalej suplementować, u nas podajemy tylko ze względu na wcześniactwo więc też chyba zrezygnuję na dwa dni.
Tekila, ja bym zaczekała do wizyty jeśli nic więcej się nie pojawi. Nawet jeśli to wody to teoretycznie masz 6 godzin, tym bardziej jeśli tylko się sączą.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny z tą witaminą K to tak chyba jest. Jak zaczęłam mojej podawac to bóle brzucha i kupa raz dziennie ale juz bierze prawie tydzień i nie zapeszajac jest lepiej. Oby juz się do niej przyzwyczaiła bo biedna się bardzo meczyla. Ale na D3 tez kiepsko na początku reagowala a teraz jest juz OK
 
Tekila jak mało poleciało to ja bym poczekała, ale jak sie bardzo stresujesz to dzwon.
Dzisiaj tylko 4 mamy mnie molestowała kiedy rodzę :crazy: mowię im ze dzisiaj nie mam czasu:( bo juz nie wiem co im gadać przeciez to nie zależy od nas!!!
 
reklama
Do góry