reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Betka a co u Was?
A u Nas bez zmian..jednak zostalam czekam na męża i chce podejsc do lekarza na obchodzie jak powiedzialam czy jest sens zebym tu zostala skoro skurczy rozwarcia nie ma powiedzial ze teraz to juz dni mi zostaly i ze jutro chyba z cewnikiem zadzialamy jeszcze potem z nim pogadam zeby mnie nie olali ze zostane i bede tak lezec.
Od 5.30 mialam jedno ktg ale maly spal zapis wyszedl niebardzo potem ruchy zapisywac musialam a potem 1,5 h ktg kolejne juz myslalam ze zwariuje tak lezec nawet zjesc nie moglam.
W nocy prawie nie spalam z nerwow i jestem do kitu...:( nie ma co pisac i sie chwalic bo nie mam czym:(
 
Wiktoria to się wreszcie doczekałaś :-) gratulacje! :-)

Beatka kurczę no rzeczywiste nie wiadomo co zrobić w takiej sytuacji. Z jednej strony wyjść bo co tam robić, ale z drugiej tam masz opiekę no i jakoś musisz urodzić :-\ może ten cewnik czy balonik coś by dał...w końcu chyba też podadzą oxy... trzymaj się tam :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
betka spokojnie, nie martw się, staraj się wyciszyć i skupić na maleństwie. chyba dobrze, że lekarz chce coś kombinować z tym cewnikiem, bo z tego co rozumiem to wprowadzany balonik do szyjki macicy który ma delikatnie się "rozpychać" ?
 
Do góry