reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja bez znieczulenia nie dała bym rady. Jak miałam skurcz na poziomie 130 to sie spinalam cala i nikogo nie sluchalam... Dostałam też prądy na plecy i gaz ale to g... pomagało tylko denerwowało.
 
Patka gaz i mi nic nie pomogl tylko wkurzal. Za to znieczulenie dalo mi chwile wytchnienia i pozwolilo nazbierac sily na bole parte ktore zreszta byly dla mnie duzo "fajniejsze" niz te na rozwarcie.
I tak powiedzcie ile wam się goilo krocze? I czy bylyscie nacinane?
 
Wiktorka mi w poprzedniej ciąży jak byłam nacinana największy ból towarzyszył do czasu ściągnięcia szwów. Jak ściągnęli szwy to juz byłam jak nowo narodzona i mogłam normalnie chodzić [emoji4]. Odnośnie znieczulenia to w szpitalu w którym rodzę nawet nie ma takiej opcji, także co ma byc to bedzie.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Odnośnie skurczy to tez uważam ze parte to przyjemność w porównaniu do bólu przy rozwieraniu szyjki.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja miałam ściągane po 5 dniach. A nie mówili Ci kiedy Ty masz ściągać?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry