reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Macie racje poczekam.do rana jesli powiedza to sama i kaza conajmniej do wt mi tu siedziec jak glupiej i liczyc ruchy to sie wypiszę to nie ma sensu
 
Betka to hormony ;) pomyśl, że jedynie w domu czekają koty i chłop, więc nie ma źle ;) żaden mały wrzaskunek nie czeka ;) ale ogólnie dziwnie, bo mówi się, że jak różnica z om i pierwszego usg jest mniejsza niż 5 dni, bierze się pod uwagę om. No, ale właśnie, co lekarz to mądrzejszy. Trzymaj się. Może spzitalna atmosfera na Ciebie wpłynie i coś się samo ruszy ;)

Wiktorka powodzenia, oby się fajnie rozkręciło :)
 
Bellina zmieniła mi dość niedawno chyba z 33 na 34 zrobiła bo uznała, że ponad dwa tygodnie różnicy sa o tyle niebezpieczne, że można bardzo mocno przechodzić termin. Ale muszę ja w poniedziałek poprosić żeby zmieniła chyba też na karcie ciąży bo mam tak aż 3 terminy wpisane :-\
Wszystko przez to, że po pierwsze pierwszy raz w życiu nie wiedziałam kiedy tak na dobra sprawę dostałam okres dwa, że mam nieregularne cykle do 180 dni, z owulacją różnie... Dlatego nawet w szpitalu mieli ze mną problem..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne Tekila powiem Ci... bo najbardziej miarodajny jest termin z 1 prenatalnego usg, bo później dzieci .mogą już różnie rosnąć. Zazwyczaj lekarze nie praktykują zmian. Ja mam termin na 26.10., z OM wyszło by gdzieś na 20.10. a z połówkowego, usg z 31tc i ostatniego dwa dni temu termin wychodzi mi na 7.10. (wszystkie 3 idealnie na tą datę) Nie zgodziłabym się mimo wszystko na zmianę terminu. Więc nie dziwię się, że mieli problem. A jak w szpitalu w końcu uznali, jakiego terminu się trzymali?
 
Beatka trzymaj się wszystko będzie ok u mnie w szpitalu leżała dziewczyna która była 12 dni po terminie i nic ja nie ruszyło żadna kroplowka ani nic aż w końcu zrobili cesarka i wszystko było ok waga z tego co słyszałam 3970 i 10 punktów. Wchorej to się działo na porodowie cesarka dwie siłami natury tez były chyba z 5 porodów i na patologi sporoku dziewczyn tez było chodziło z kroplowka.Powodzenia dziewczyny.Patka ja też miałam bóle krzyżowe i z brzucha masakra aż mnie trzymało z bólu ale jak zobaczyłam maleństwo to odrazu zapomniałam o bólu
 
Witam serdecznie i gratuluję wszystkim Mamom!
smile.gif
Sama mam trzy córeczki, więc wiem jak wielkie to szczęście
smile.gif
Jestem studentką na kierunku Psychologia Kliniczna Uniwersytetu SWPS. Piszę pracę magisterską dotyczącą sytuacji kobiety przed ciążą i w trakcie ciąży, a różnymi wymiarami macierzyństwa. Byłabym wdzięczna za wypełnienie krótkiego kwestionariusza (nie więcej niż 20 min), w okresie do 8 tygodni po porodzie. Kwestionariusz jest w pełni anonimowy i możliwy do uzupełnienia w formie elektronicznej.
docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfnFZ2OdlWaWWxYubEY6Wj8ILtDd6LepIt3EdR3kfc9F1JklQ/viewform?c=0&w=1
Z góry bardzo dziękuję!
smile.gif
 
Bellina u mnie z tego co pamiętam usg z 8tc termin 29.10 z tego z 12tc-26.10 . Z om16.10

W szpitalu wyprowadzili usg do ich programu i chyba wzięli ten 26.10 bo na karcie wpisali 35tc chociaż to nie był jeszcze skończony 35... a widziałam, że jakbym została do poniedziałku to już był wypisany 36 chociaż mi się tc zmieniają w środę...
Tak więc ja sama nic z tego nie rozumiem!!!
Z tym, że nie byłam jedną, wielu lekarzy jednak wprowadza zmiany

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no to powinien być 26 albo coś między 26 a 29. Najlepiej jak by Ci się samo zaczęło, bo tak to możliwe, że wylądujesz pod oksy, a się okaże, że to jednak późniejszy termin był tym właściwym. U mnie też długie nieregularne cykle, związane z kp i lekarz nawet nie patrzy na termin om. No, ale ja wiem kiedy miałam owu, więc mam pewność, że termin jest ok.
 
reklama
No właśnie :-\ Ale cóż każdy jeden lekarz patrzy i myśli inaczej...

A ogólnie to od rana dziś mnie ciągle łapią skurcze :-\ teraz od 2h aż zaczęłam wątpić czy to boli bo Borys się tak mocno w środku pcha czy co :-( cieszę się, że w poniedziałek mam pełną wizytę i odbieram wynik gbs.
Ogólnie chciałabym mieć skończony 38 tydzień, bo mi położna powiedziała, że bywają nadgorliwi pediatrzy w szpitalu i czasami pomimo skończonego 37tc uznają dziecko za wcześniaka i później przez rok człowiek pędzi bez powodu po lekarzach :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry