reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Na neonatologii miałam szkolenie z fizjoterapauta i wytłumaczył nam ze wcześniaki powinny mieć luzniejsze /dłuższe ubranka aby nic nie blokowało im nóżek jak je prostuja wiec 50 są juz za krótkie i noszą 56. Jedynie z polskiej firmy pinokio 56 jest już za małe.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patrish, przez większość czasu w mocy mała śpi w swoim pokoiku, choć zdarzało się też, że spała z nami jak była bardzo marudna.
Z ciuszkami u nas różnie, na moją panienkę większość ubranek 56 jest jeszcze za duża, zależy od rozmiarówki.
A z takich rzeczy na później to ja myślę jeszcze o leżaczku/huśtawce (właściwie to już jest w drodze), bo brakuje mi w salonie i kuchni możliwości odłożenia jej tak, żeby była blisko. Teraz ma już dłuższe okresy aktywności i w zasadzie jak tylko nie śpi to cały czas jest na rączkach.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom


taki leżaczek/bujaczek fajna rzecz tez chcemy kupic a na sam poczatku to mysle ze jesli juz mam ten fotelik/lezaczek samochodowy to będę go wypinać i w razie potrzeby na samym początku w tym będę małego sadzać
 
Betkaa jak tam? bo mnie cisza zaczyna już irytować... dziś to już zupełnie nic mi nie "dolega"...
Juz ktorys wieczor wieczorem 19-21 jak maly dosc mocno sie rusza dostaje jakis dziwnych skurczy jakby mi ktos sciskal tam na dole i promieniuje na plecy na dole dzis to spanikowalam bo nie wiedzialam jak lezec,duszno mi sie zrobilo moj wrocil to sie wydarlam ze go nie bylo ( a bylam z mama) ..i przeszlo ale to chyba te przepowiadajace mnie mecza ostatnio a tak w ciagu dnia to nic
 
reklama
Do góry