reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Betka a ty nie jezdzisz i tak na ktg? Z tym wywolywaniem to roznie bywa. Z corka mialam wywolany 3 dni po terminie, ale lezalam 12 dni na patologii wczesniej i to ktg rozne wychodzilo... ja czekam do czwartkowego ktg i zobaczymy. Choc licze baaaardzo, że dzis wieczorem cos ruszy ;)
No jezdze codziennie i tam kilka nawet dzis ponad 50% pokazywalo skurcze to juz szok a tak ok 30 sie wachalo...
Anuleczka a cos Cie boli cos sie dzieje? Bo mnie nic:D i tj najlepsze
 
Nie chce pisac o tym na otwartym. Zwyczajnie daje rade jedz teraz i nie zwlekaj ani godziny. Na rozszerzone badania czeka sie od 3-6 dni. Mnie nic nie swedzialo, troszke nogi i nie codziennie. Rano z 10 min. Wynik nie jest b. Wysoki ale to nie jedyne badania alat i aspat jakie sie wykonuje.
Zatem nie draże tematu
 
Co do ciuchów do karmienia to u mnie sprawdzają się zwykłe koszulki na cienkich ramiączkach, na to można zawsze coś sobie zarzucić, jakąś bluzę czy rozpinany sweterek. W Lidlu chyba w poniedziałek będą takie w trzypaku, one są dość dobrej jakości, ja poluję ;) Polecam za to zaopatrzyć się w więcej staników, bo jednak je się non stop używa i pierze więc tu warto zainwestować. Ja kupiłam zwykle w hm, ale są bardzo średnie, na noc mogą być, ale szału nie ma.
Moja niunia po mału dobija do 3,5 kg, a wasze dzieciaki będą takie już w momencie narodzin :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do ciuchów do karmienia to u mnie sprawdzają się zwykłe koszulki na cienkich ramiączkach, na to można zawsze coś sobie zarzucić, jakąś bluzę czy rozpinany sweterek. W Lidlu chyba w poniedziałek będą takie w trzypaku, one są dość dobrej jakości, ja poluję ;) Polecam za to zaopatrzyć się w więcej staników, bo jednak je się non stop używa i pierze więc tu warto zainwestować. Ja kupiłam zwykle w hm, ale są bardzo średnie, na noc mogą być, ale szału nie ma.
Moja niunia po mału dobija do 3,5 kg, a wasze dzieciaki będą takie już w momencie narodzin :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom


ja zamówiłam 4 w sklepie intymna.pl mam nadzieje ze będą dobrej jakości wzięłam dwa bawełniane i dwa seni soft z usztywniany dołem miseczki. Kardigany tez już wiszą w szafie wyprane w lovelli no i mi sie przypomniałam ze miałam je wam pokazać , ale prze te moje swedzenia zapomniałam :(

a na marginesie Wiolu jak się czujesz już wszystko pod kontrola nie masz żadnych problemow coś jeszcze dodatkowo musiałaś kupić o czym nie rozmawiałyśmy na forum
 
Ostatnia edycja:
Ja akurat nie lubię koszulek i swetrów :-\ ogólnie nie chodzę w spodniach i raczej będę polować na sukienki wygodne :-\

I cały czas się zastanawiam pod czym na spać nasze dziecko :-\ mam jeden kocyk minky, jeden taki zwykły, dwa śpiworki.... i do niczego nie jestem przekonana :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry