reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja akurat nie lubię koszulek i swetrów :-\ ogólnie nie chodzę w spodniach i raczej będę polować na sukienki wygodne :-\

I cały czas się zastanawiam pod czym na spać nasze dziecko :-\ mam jeden kocyk minky, jeden taki zwykły, dwa śpiworki.... i do niczego nie jestem przekonana :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


najlepszy będzie na sam początek rożek a potem śpiworek, widziałam ze nawet z minky robią rożki wiec ty swojego malucha tez możesz owinąć w taki kocyk
Link do: Sklep TuliBuzi
 
reklama
U mnie wszystko ok, malutka zdrowa, ładnie się rozwija póki co i udaje mi się ją karmić wyłącznie piersią :) Ja bardzo szybko doszłam do siebie, chociaż okolice brzucha nadal takie 'nie moje', jakbym kompletnie mięśni tam nie miała, trzeba się będzie ostro wziąć do ćwiczeń po połogu!
Z rzeczy, które mi się przydały to na pewno duuuużo tetrowych i flanelowych pieluch i kocyków różnej maści. Ja miałam chyba 10 pieluch i musieliśmy dokupić, żeby nie prać non stop. U nas mała śpi owinięta w kocyk właśnie, więc kołdry nawet nie ubraliśmy jeszcze bo jest ogromnaaa :) Za to przymierzam się do próby położenia małej w śpiworku. Poza tym ani razu nie użyliśmy jeszcze niani elektrycznej, za to ja bardzo chwalę sobie monitor oddechu, jakoś tak świadomość, że jest włączony pozwala mi spokojnie odkładać małą do łóżeczka, ale może to tylko ja jestem taką panikarą :)
Dostaliśmy w prezencie Misia Szumisia i też mogę gorąco polecić, u nas w chwilach kryzysowych pozwala Julce spokojniej i dłużej spać, co jest oczywiście na wagę złota. To by było chyba na tyle :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a Julka śpi w osobnym pokoiku czy z Wami

ja mam po 10 pieluszek z kazdego rodzaju i tetrowe i flanelowe oraz muślinowe w dwóch rozmiarach jeden taki duzy do otulenia po kąpieli a mniejsze zapewne do karmienia się przydadzą. tetrowe to tez chce wykorzystać w łóżeczko małego bo dzieciątko powinno spać raz na jednym boczku raz na drugim dopóki mu główka nie stwardnieje do końca aby nie robił mu się taki plaski placek z tylu glowki.

kocyki kupowałam empiku z każdego gatunku jeden aby zobaczyc co małemu najlepiej przypadnie do gustu
 
Ostatnia edycja:
ja mam też dwa śpiworki do spania no i rożek, także coś z tych rzeczy wybiorę a pościel w sumie niepotrzebnie też mam ubraną, ale nie wyobrażam sobie takiego maleństwa w tej kołdrze!:p
Też będę testowała szumisia zobaczymy czy się przyda, a dziś przyszła karuzelka:)
 
Ja tetrowych mam malo, chyba z 6 ale zawsze można odkupić. Pościel nie ubrana bo będę próbować kłaść młodą w rożku, jak nie bedzie jej sie podobac dokupimy spiworek.
Beatka te karuzele i inne cudaki na łóżeczko zaburzaja rozwój sensoryczny i mozna je wieszać dopiero kolo 3 miesiąca
 
ja maluszka narazie karuzela nie chce rozpraszac aczkolwiek mam już parę na oku :) może babcia kupi kalo prezent bo pytała się co nam jeszcze potrzebne . za to nie mogłam się oprzeć ostatnio pluszowym grzechotka
 
Misia szumisia mamy i polecamy. Nasze maluchy śpią pod kocyki em i kołderką.
Zdałam sobie dziś sprawę ze w ciąży każdy dzień się strasznie wlekł na koniec nie mówiąc już o tygodniu, a tu jutro 4 tygodnie jak moje maluchy są na świecie i maja juz 2750g i 2630g :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Patrish, przez większość czasu w mocy mała śpi w swoim pokoiku, choć zdarzało się też, że spała z nami jak była bardzo marudna.
Z ciuszkami u nas różnie, na moją panienkę większość ubranek 56 jest jeszcze za duża, zależy od rozmiarówki.
A z takich rzeczy na później to ja myślę jeszcze o leżaczku/huśtawce (właściwie to już jest w drodze), bo brakuje mi w salonie i kuchni możliwości odłożenia jej tak, żeby była blisko. Teraz ma już dłuższe okresy aktywności i w zasadzie jak tylko nie śpi to cały czas jest na rączkach.

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila doskonale rozumiem o czym piszesz mi te ostatnie tygodnie strasznie sie dluza.
O widzicie wśród naszych znajomych szumisie sie nie sprawdzily wiec ja nie kupowalam. Zobaczymy jak będzie spać, moze spróbuje
 
Do góry