reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Zyciowa to trzymam kciuki to Twoje wielkie chwile juz godziny Cię dzielą tylko:)
Ja na ktg czekam teraz.

Ja tez dziewczyny juz od poltora msca wszystko gotowe,do toreb do szpitala sobie jedynie wrzucilam dzis papier i chusteczki bo tu w szpitalu niby zawsze braknie takich rzeczy:p
 
Życiowa trzymam kciuki .A u mnie Szymek cała noc mi nie dał spać głodomor cały czas przy cynku jestem juz tak zmęczona przez te dwa dni to może ze 2 godziny spałam
 
Świstak rozumiem cię doskonale, ale ciesz się że mały jest głodomorkiem, odchodzą ci problemy z karmieniem i przybieraniem na wadze. Ja też kiepsko wspominam noce w szpitalu, czułam się jak zombie, w domu to przynajmniej mąż pomoże.
Ja od dwóch dni cieszę się spokojnymi nocami, wstaję tylko dwa razy, karmię, przewijam i Julka idzie spać :) Nie wysypiałam się tak chyba od siódmego miesiąca ciąży, niech to trwa!!! :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na dodatek 4 razy pobierają mu krew na cukier biedaczek opłacze sie wtedy prawdopodobnie wyjdę w piątek to zależy od wyników ktore jutro będą robić hemoglobine to będę miała niska i co znowe będą chcieli mnie zostawić tak jak z córką mam nadzieje ze i tym rażem ich przekonam
 
Życiowa kurczę ale to muszą być też emocje, że się wie, że to już prawie :-) :-) :-) trzymam kciuki i ja :-)

Świstak biedny synek tyle razy go już męczyli? A to chodzi o czy ma cukrzycę czy co????

Beatka czyli u Ciebie jest tak raczej wszędzie, że tylko robią pomiar i tyle :-\ a jakieś skurcze wychodzą??

Dzidzia no myślę, że mała poduszką nie zaszkodzi, zresztą kurczę ja jako niemowlę spałam na poduszkach i pod kołderką i żyje...:-) ja w ogóle to mam taki problem z tym wózkiem, że kiedy będzie przypięty ten taki ochraniacz od wózka to nie będę za bardzo dziecka widziała przez to, że jestem niska :-\ i myślę jak to obejść... a w każdym wózku tak miałam, że mi to przeszkadza widzieć dobrze środek wózka :-\



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Konkretnie mi o to chodzi..to takie podwyższenie od tego ochraniacza...Myślę czy nie dać tego do obcięcia...
1475659122088.jpg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475659122088.jpg
    1475659122088.jpg
    76,7 KB · Wyświetleń: 410
reklama
Tekila, to podwyższenie to akurat fajne jest moim zdaniem, nie będzie maluszkowi wiało, szczególnie, że spacerki w gondoli będą jesienią i zimą. Jak maleństwo będzie spać to wcale nie musisz zaglądać non stop. Ja tam np. specjalnie zasłaniam małą i tylko od czasu do czasu sprawdzam co u niej. Wiem, że jak będzie jej źle to na pewno da mi znać :)

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry