reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Nikt nie proponowal ogolnie we wt mialam ostatnia wizyte u mojej gin,narazie do 7.10 codziennie jezdze na ktg a 8 mam sie stawic do szpitala no i skoro nic kompletnie mi sie nie dzieje to czekam moze jak za tydz pojade zaproponuja
 
reklama
To prawda, wtedy na pewno sie rozkreci.
Ja dzis tyyyle zjadlam, że masakra niedlugo bede sie turlac, a brakuje mi tylko 2 kg do wagi którą chcialam osiągnąć.
 
A mnie znowu skurcze męczą :-( ale mam tak dziwnie , że idą od boku :-\ tak samo miałam wtedy w szpitalu :-\ chciałabym, żeby jutro na ktg takie coś było, żeby mogła wiedzieć co to dokładnie jest...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betka pewnie podekscytowana jestes przed przyjazdem mamy, kiedy ja widziałaś ostatnio? Bedzie z Wami rodzic?
Nie nie przy porodzie ma byc planowo tylko mąż ale mama pewnie bedzie pierwszym gosciem,a widzialam ja ostatnio w marcu na wielkanoc! Takze pol roku temu i ciesze sie ze w tych chwilach bede miala jej wsparcie i samo to ze będzie:)
Ale Wam smaka narobilam widze tymi zrazami i ciachem ,moglyscie wpasc dobre wyszlo :)
 
reklama
Do góry