reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Tez chciałam ściągnąć tą apkę, ale ona chyba jest dostępna tylko na Androida ;/ Szukałam jakieś na App Store i nic nie mogłam znaleźć, a szkoda przydałaby się.Znacie jakieś inne darmowe?

Dzidzia na pokładzie jak tam skurcze? Rozkręciły się? Regularne? Urodziłaś?

U mnie niestety często się powtarzają, potrafią trwać do 4 godzin, ale zero regularności. W pierwszej ciąży te objawy były tak na raz dwa i poród, a teraz wszystko jest rozwleczone w czasie, zaostrzone i nic się nie dzieje.
 
Raz miałam skurcze co 4 minuty i jak zaczęłam zbierać rzeczy to je rozchodziłam i był spokój. potem zaczęły się a to co 10 minut a to co 40 i nie pojechałam. byłam tak zmęczona że usunęłam i tyle z mojego rodzenia:hmm:
A dziecko mi od rana dziś szaleje
 
Dzidzia ja byłam przekonana ze jak tu rano zaglądnę to bedzie juz po:( ale co sie odwlecze ...
Mi sie wydaje ze te przepowiadające skurcze tez cos działają moze pomału wszystko sie rozciąga, rozwarcie robi i mam nadzieje ze jak juz poród przyjdzie to bedzie krótszy:)
 
cześć co tu tak cicho dziś? :)
ja od wczoraj na pełnych obrotach :) zrobiliśmy przemeblowanie w dużym pokoju. wysprzatalam kuchnie po tych remontach (choć jeszcze jutro będą kończyć ale już bez kurzu). ubranka pochowalam do komody. dzisiaj ogarnelam sypialnie. pozmienialam pościel. przygotowałam łóżeczko małemu :) zrobiłam pranie. jeszcze tylko poprasuje pościel do kosza jak wyschnie. no i zostanie nałożenie ochraniacza i organizera na łóżeczko itp.
i odliczam juz 4 dni i szpital :)
w środę córcia pojedzie do dziadków wiec będę jeszcze musiała ją spakować ale to w środę na spokojnie :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zyciowa no to sie naprawde napracowalas:)
Ja dzis rano bylam na ktg ale tam znow bez szalu nic regularnego.
Wrocilam i wzielam sie za zrazy,pranie,prasowanie
i ciacho:) bo moja mama jutro przyjezdza wiec chcialam zrobic cos smacznego no i w sumie dopiero teraz usiadlam na chwile:)
 
reklama
Do góry