reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ogolnie to poza moim wielkim brzuchem i tym ze ciezko sie chodzi i wstaje nie czuje sie jakbym byla w ciazy:p hehe a zwlaszcza przeterminowana:D
 
Niee Aria dzieki:D stres mi wystarczy
Mi juz nogi tak nie ale palce od rąk czesto mam jak banie obraczke chyba z dwa msce temu mialam ostatnio zalozoną:p
 
Beatka to ja obrączki nie noszę od pierwszej ciąży bo jak wtedy przytyłam i palce tez ze do tej pory nie mogę założyć ale stwierdziłam ze po tym porodzie jak juz trochę ze mnie zejdzie to pójdę ja poszerzyć tylko musze znaleźć dobrego złotówka bo w środku mam grawer i niechcenia żeby mi go zepsuł
 
reklama
Do góry