reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Agica dokladnie u mnie to samo ! Odkad jestem na zwolnieniu to tylko bym jadla, malo tego nie moge nawet myśleć o niczym innym! Ale juz postanowilam od jutra basta, bo będę jak potwór. Muszę bardziej racjonalnie jeść i mniej słodkiego. Agica szczerze Ci powiem, że mimo że my czekalismy na to dwa lata to jak sie dowiedzielismy to jednak ciężko bylo nam sie cieszyc, po prostu nieodpowiedni moment. Dopiero po jakims czasie zaczelismy sie cieszyć, a moj facet dopiero teraz gdy wszystko gotowe wariuje tak na maksa, czeka na poród juz planuje jaki motor jej kupi.
 
ja mam nocny rytuał juz od ponad tygodnia... wstaje siku i zawsze coś słodkiego zjem... a mój jak wstaje do pracy to wyrzuca papierki... nie mogę się powstrzymać normalnie... :/

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktoria bo to zawsze szok jest:) dobrze ze Twoj sie cieszy:) moj ciagle jest w szoku i boi sie ze mały znowu da nam popalić:)
 
Agica cieszy sie bo nie wie co go czeka :p
Nie no aż tak to nie. Chociaz w nocy już wlasciwie nie spie. Mimo wszystko mam taką przypadlosc, że nie nawidze myc zębów więc jak juz umyje wieczorem to nie jem nic, kompletnie chocby mnie skrecalo. Więc siłą rzeczy w nocy też nie mogę bo bym musiała umyć zęby :p
 
reklama
Do góry