reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Życiowa spakuj koniecznie ja mam belvite ciastka, wafle ryżowe i cukierki chyba starczy tym bardziej ze jak wszystko bedzie ok to na drugi dzien bede mogła isc do domu:)

Wiki ja przytyłam juz 15kg ja nie pulchne wiec u mnie to dziecko a reszta tłuszczyk:(
 
reklama
ja mam lekko spuchniete cały czas dłonie i stopy... a przytyłam 14kg z czego mały to jakieś 3[emoji14]
ciekawe ile zejdzie... chociaż teraz to i tak mi lżej bo z córką 3 przytyłam :(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja akurat nie mam apetytu :-\ trochę mnie to martwi to myślę, że może przez mnie Borys jest taki mały? Ale no nie mogę w siebie wymusić więcej jedzenia :-( mogłabym jeść tonami owoce ale np obiad to już nie....

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z koleji jak nienormalna jem slodkie w ciagu dnia ciagle cos chwyce albo kupie sobie i wrzuce do torebki w razie co:p
Tez czasem w nocy cos zjem jakis cukierek ciasteczko dlatego chowam to co mam na stoliku w salonie zeby nie kusilo,ja mam 16 na plusie niestety ale moje dziecko nie male sie zapowiada bo teraz 3700:p
 
Bettka ze słodkim to i ja,tak mam. Kiedys nie jadlam wcale, a teraz to batonik to lody chociaż i owoce kocham. Mam okropna zgage, ale i to mnie nie zniecheca
 
Dziewczyny nie wiem czy czytacie artykuły na temat kp i czy się Chi tego przygotowuje ale wklejam Wam moim zdaniem ciekawy link.
Tak w ogóle to jeżeli któraś miałaby ochotę to mogę założyć wątek ze sprawami kp gdzie możnaby wrzucać ciekawe linki, namiary na doradców laktacyjnych itp. Co o tym myślicie?

Link do: Uruchom swoje piersi

Link do: Nowonarodzone dziecko bezczelnie siedzi non stop przy cycku!Czyli dlaczego odruch ssania jest ważny i należy go pielęgnować.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka, termin porodu jeden dzień przed Tobą z om , z USG 06.10...
Do lekarza chodzę co tydzień i tak:
- rozwarcie 2 cm od dwóch tygodni i żadnych zmian,
- czop śluzowy odszedł,
- bóle przepowiadajace są,
- brzuch nisko, twardy,
- główka nisko, wyczuwalna podczas badania,
- z dzieckiem wszystko dobrze,
a porodu ani widać ani słychać...

Lekarz zapytał...Twoj termin porodu przypada na 12.10 czy chcesz urodzić po terminie, czy tydzień przed 05.10. mieć wywołany poród.
Zastanawiam się, czy Wam lekarze też zaproponowali wywolywanie porodu przed terminem lub czy wogole wspomnieli o takim rozwiązaniu?

Co radzicie ? Czekać czy godzić się?

Dodam iż, ciążę znoszę bardzo dobrze, pierwsze dziecko, żadnych wymiotow, zachcianek, podjadania, przytylam 11 kg, nadal pracuję.
 
Z tego co czytałam wywoływanie porodu nie jest zbyt dobre dla organizmu bo sztucznie przyspiesza proces.. Jeżeli wszystko jest dobrze ja bym poczekała chociaż kilka dni po terminie z usg...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry