reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja też bym chyba poczekala. Moj mnie nie pytal, kazał czekac. U mnie krociutka szyjka pewnie stąd sugestie, że moge urodzic w ciagu 2 tyg, aczkolwiek ustaly wszystkie bóle, wiec pewnie urodze kolo 12. Przeraża mnie myśl chodzenia jeszxze 2/3 tyg w ciąży. No, ale co zrobic.
 
Joniz ja bym poczekala,ale to Twoja decyzja mi nikt jeszcze nic szybciej nie proponowal.


Tak jak mi bole ustaly i jestem ciekawa czy jak pojde tydz po terminie do szpitala beda od razu wywolywac czy jeszcze czekac,wkoncu chyba za dlugo nie mozna zwlekac nie?

Ciekawe jak Nasza Persea,czy juz po:)
 
Joniz ja mialam wywoływany poród i nie było fajnie :( trwał 20 godz. Lekarze sami przebijają pęcherz płodowy a oksytocyna z kroplówki powoduje mocniejsze skurcze niz przy porodzie "naturalnym" a i cały poród jestes podpięta do ktg wiec musz leżeć :(
Ale każdy poród inny... Ja nie polecam
 
ja tez miałam wywolywany. .. trzy kroplowki oxy. ale mogłam być aktywna. po 9h odeszły mi wody i szybka cesarka na zakończenie. ..
tylko ze na mnie oxy nie działała jak powinna skurcze się rozkrecily na maksa a rozwarcie nie poszło. ...

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Niektóre mamy to maja szczescie:) na angielskim forum jedna z mam rodziła godzinę 15 min! Godzinę normalne skurcze, 15 min parte i teraz sobie tuli śliczna dziewczynkę:)
 
reklama
Do góry