reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja dzis jadę na obiad z moim :)
Sluchajcie moja mama jest niezla. Pyta sie mnie czy za 2-tygodnie moj chlop nie przyjechalby pomalowac jej pokoju i zrobic swiatla. Mieszka ponad 100 km od nas. Rozumiecie? Ja u konca 9 miesiaca, ale malowanie najważniejsze...
 
reklama
No Twoja nama to wypaliła;)
Dziewczyny to jest moje pierwsze dziecko ale jestem w szoku jak można kochać tą małą istotke. To jest taka nie ograniczona miłość a tak naprawde to jeszcze jej nie widziałam. Piękne uczucie❤❤
 
Wiktoria hm pomysł niezbyt dobry jak na koniec ciąży[emoji16] a jak zaczniesz rodzić to jak on wróci? Chyba mama tego nie przemyślała ...

U nas też mega słońce więc się nigdzie nie wybieram bo źle na mnie działa taka temperatura, dobrze, że w domu mamy zawsze chłodno[emoji3]

Moje pranie dosycha więc muszę się wstrzymać z kolejną partia, ale ponoć kilka dni na być takiej pogody więc dam radę[emoji3]



Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hahaha, no mama niezły luzak :) Moja w następny weekend wybiera się na wycieczkę i już chciała odwoływać, bo boi się, że nie wróci gdyby się zaczęło. Mąż za to wcale się nie stresuje i w ten weekend wyjeżdża z kolegami :D

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beata nawet nie wiesz jak zazdroszczę[emoji3] mi zostało jeszcze 45 dni.... Chociaż od kilku dni się chyba schizuje i nie wiem czy w poniedziałek nie pojadę do gin. Nie umiem tego sprecyzować, ale mały tak nisko mnie boksuje, i tak mocno do tego mam ciągle wrażenie, że jest mi tam na dole mokro i się boję czy np wody nie wyciekają...niby mam papierki do badania ph i nie barwią się na odczyn pasujący do wód ale sama nie wiem... Boję się trochę bo jeszcze nie skończyłam 34tc..a wtedy jakoś bezpieczniej dla dziecka..

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry