reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

No ja właśnie uważam, że koszule dla mam sa straszne :-) ja mam na cienkich ramiączkach jedna ładna, i dwie straszne trasie proste, i jedną taka w miarę :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja nie chciałam na ramiączkach, wole mieć ramiona zakryte, będziemy karmić zima a nie latem wiec nie chce sie dodatkowo okrywać jakimś szlafrokiem albo kocem bo to może być mało wygodne

a tak na marginesie to wróciłam od lekarza na karcie lekarz wpisał 33(35) wiec może się okazać ze będę rodziła w połowie października zamiast po koniec, maluszek wazy 1,9
 
Ja też się czaiłam na tą na ramiączkach, ale jakoś bałam się, że do szpitala to jakoś nie wypada haha :)
Dziewczyny, a czy macie jakieś sprawdzone staniki? Ja póki co wzięłam taki zwykły bawełniany, po domu i do spania, chciałabym kupić coś fajniejszego, może macie jakieś wypróbowane marki lub konkretne sklepy?

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupiłam dwa takie ładne lekko usztywniane. Stronka nazywa się chyba biustonosze do karmienia czy jakiś tak. Nawet kolezanka się dziwiła, że takie sam sex znalazłam. Na noc będę miała sportowe, może kupie jeden zwykły z hm
 
Ja akurat cały rok chodzę w takich więc zima mi nie straszna :-)
Poza tym to jest do domu, ale nie dlatego, że uważam że nie wypada tyko dlatego, że mi jej szkoda na czas połogu :-)
A te do szpitala mam takie klasyczne , w ogóle jak oni mogą takie worki robić?? Przecież kobieta chce zawsze wyglądać jak kobieta a nie..... żenada :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja koszule mam.akurat ladne jedna rozpinana po bokach do karmienia kupilam jak kiedys byla w biedronce seria ciazowa tylko rekaw ma 3/4 a mi wiecznie goraco ale mam S i jest i tak spora jak M wypada a druga tez ladna kupilam w takim sklepiku z pizamami itd i Wam powiem ze nie wygladaja na babkowe te moje:)
Dzis bylam kupic te mini kosmetyki do szpitala zel szampon plyn do higieny int itd jutro spakuje chociaz zmieszcze w kosmetyczke wszystko.
 
reklama
Do góry