reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Czyli maluszki to sowy, bo buszują wieczorami . Wiele osób mówi ze to kiepsko ze nie da mi spać ale tak sobie myślę ze jak Wiktorek będzie spokojny w dzień to jestem wstanie spokojnie ogarnąć miedzy jego karmieniem pranie, prasowanie, sprzątnąć mieszkanie i zrobić jakiś obiad. Jak jesteśmy już w dwójkę będzie można się nim nacieszyć :)

Moj mały bokser cala ciąże trenuje na moim prawym boku:growl: dobrze ze upatrzył sobie tylko jedno miejsce bo jak by tak miał sparing po całości mój brzuch by tego nie wytrzymał.
 
reklama
Patrish obecny rytm dnia nie ma nic wspolnego z tym co będzie po porodzie. Bylam w szkole rodzenia wczoraj i jestem rozczarowana, nic specjalnego sie nie dowiedzialam, ale będę chodzić dalej. Trzymajcie dzis kciuki mam dzis rozmowe z bardzo obiecujacym pracownikiem :)
 
Patrish obecny rytm dnia nie ma nic wspolnego z tym co będzie po porodzie. Bylam w szkole rodzenia wczoraj i jestem rozczarowana, nic specjalnego sie nie dowiedzialam, ale będę chodzić dalej. Trzymajcie dzis kciuki mam dzis rozmowe z bardzo obiecujacym pracownikiem :)


o kurcze a wiele dziewczyn mówi ze maluchy funkcjonowały podobnie na początku jak w brzuszku bo nie rozróżniają por dnia gdy są w nas. Co do szkoły to własnie od miesiąca gryzę się z własnym sumieniem i nie wiem czy mam się zapisać wydać 3 stowy i posłuchać o tym co już przeczytałam czy lepiej zostawić ta kasę na czarna godzinę gdy będą potrzebne jakieś leki
 
Wiktorka trzymamy kciuki:)

Mojej małej ciągle się zmienia.teraz kopie między 3a4 w nocy A w dzień to jak jej się podoba. Najgorzej mnie stresuje bo nie za bardzo chce ruszać się po posiłkach, ona sobie wtedy ucina drzemkę;)
 
Cześć z rana :-) rety spałam ! Nie całą noc ale od 1:30-2:30 i później od 3:30-6:30!!!!!! O mamusiu!!! Aż nie wiem co teraz że sobą zrobić!!!! :-)?

Co to rytmu dniu to są sprzeczne opinie, jednym się pokryło z tym co było w ciąży innym nie, więc myślę, że to nie jest wyznacznik tego co nas czeka :-)

Ja chyba dziś skończę pranie tego co kupiłam. Tak patrzę w niebo i to co wczoraj powiesiłam będzie koło południa suche, więc będę mogła kolejne dwie suszarki wyprać :-)



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja dziś piorę otulacze i kombinezony no i może wrzucę moja bieliznę w końcu maluch będzie się z nią stykać wiec warto przeprać staniki, koszulki do karmienia i szlafrok który jedzie ze mną do szpitala. Dzis tez codwutygodniowe wizyta u gina będziemy się podglądać :laugh2:ciekawe ile mały przybrał przez miesiąc od ostatniego usg ważył wtedy 1,350 , weszłam dziś na wagę przybrałam kolejne kilo ciekawe czy caly ten kilogram ma Wiktorek:wink:
 
Wiktorka trzymamy kciuki:)

Mojej małej ciągle się zmienia.teraz kopie między 3a4 w nocy A w dzień to jak jej się podoba. Najgorzej mnie stresuje bo nie za bardzo chce ruszać się po posiłkach, ona sobie wtedy ucina drzemkę;)


jak jej smakuje to sobie zjada i zasypia pewnie :) smakoszka z niej ciekawe jak bys zjadla cos niestandardowego jak by zareagowała, teraz u malucha chyba kształtują sie kubki smakowe wiec ja staram się jesc wszystkiego po trochu, nawet wczoraj robiłam krem ze szpinaku i selera naciowego aby w przyszlosci nie miec problemow żywieniowych, może poskutkuje :). dziś na śniadanko chlebek dyniowy z dżemem śliwkowym a do tego dwa soczyste jabłuszka aby małego pobudzić cukrem z owoców
 
No ja własnie wstałam usnełam ok 2 z tym ze trzy razy budziłam sie na siku a najlepsze jest to ze moi jeszcze spia no nie masakra dwa spiochy ciekawe czy ten w brzuszku bedzie tez spiochem jak maz i cora oby
 
reklama
Do góry