reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
tekila dobrze by było aby twój maluszek jeszcze z 3 tygodnie posiedział w brzuszku, odpoczywaj duzo, staraj sie nie martwic na zas
 
Patrish ja głównie odpoczywam :-) no nic jak coś będzie się działo takiego, że mnie to bardzo zmartwi to pojadę gdzie trzeba, panikować nie będę bo możliwe, że to nic takiego tyko macica się przygotowuje..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
pewnie tak, wszystko się teraz jeszcze będzie rozciagac , male się będzie układać do wyjścia wiec i ból może być wiekszy
 
Kurcze a moja jakaś mniej aktywna tzn. kopie ale mniej niż zwykle. Jak myślicie ma spokojniejszy dzień? Czy to normalne?

mój cały dzień spokojny był, bo cały dzień dziś w ruchu byłam wiec się trochę niepokoiłam ale od godziny siedzę przed kompem to i maluch się uaktywnił i wierci mi dziurę:laugh2:w boku
 
reklama
Patka nie Ty jedna :-) ja też się martwię jak akurat jest ten spokojniejszy dzień, później martwię się jak jest za bardzo aktywny itd :-) wiecznie coś!! A dopiero nas czekają zmartwienia ...

A tak z innej beczki czy, któraś z Was używała do prania Loveli? Chodzi mi o zapach ubranek, nie wiem czy to hormony czy co ale te ubranka taki mają zapach jakiś... niby typowo dzieciowy, ale jakoś mnie denerwuje... Macie może porównanie z innymi??



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry