reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patka nie Ty jedna :-) ja też się martwię jak akurat jest ten spokojniejszy dzień, później martwię się jak jest za bardzo aktywny itd :-) wiecznie coś!! A dopiero nas czekają zmartwienia ...

A tak z innej beczki czy, któraś z Was używała do prania Loveli? Chodzi mi o zapach ubranek, nie wiem czy to hormony czy co ale te ubranka taki mają zapach jakiś... niby typowo dzieciowy, ale jakoś mnie denerwuje... Macie może porównanie z innymi??



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


ja własnie piorę kupiłam mleczko do prania do kolorów i białego pachnie ślicznie, delikatnie żadnych zmiękczaczy nie używałam- własnie leci pralka z moimi piżamami szlafrokiem i bielizna do szpitala :)

a dzien zaczynam od cieplej herbatki z cytryna i budyniu czekoladowego bo nie mam po weekandzie pieczywa

a przy okazji dla tych dziewczyn które jeszcze nie maja zapasu świetna promocja mleczka do prania

Link do: Lovela
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tekila ja kupilam proszek lovela do koloru bo u mnie plyn byl tylko do bialego i Ci powiem ze srednio mi sie widzi ten zapach taki nijaki..
 
Ja tez używam mleczka lovela o fakt zapach nijaki, ale chyba wszystkie te produkty dla dzieci mają takie zapachy.
Ide dziś pierwszy raz do szkoly rodzenia, ciekawe czy ktoś jeszcze bedzie tak wysoko w ciąży
 
Tekila ja już pisałam chyba na wątku zakupowym, że ja w ciąży i po ciąży też nie byłam wstanie znieść zapachu loveli i używam dzidziusia on ma zapach bardziej neutralny zdecydowanie mniej wyczuwalny, z tego co pamiętam to jelp jeszcze dość bezzapachowy był innych nie testowałam.

czy wy też się tak pocicie? ja się budzę cała mokra po każdej nocy od dłuższego czasu... męczy mnie to strasznie. Takie poty to wylewałam po pierwszym porodzie dopiero a nie w ciąży :/
 
Anuleczka ja w ciazy wstaje rano i nie wyobrazam sobie nie wziac prysznica potem jeszcze z dwa razy w ciagu dnia bardziej sie poce niz jak nie bylam w ciazy to napewno..
 
reklama
ja sypiam w cienkim bawełnianym t-shirt w dodatku 2 numery za duzy, zreguly mam zakryty tylko środek ciała w mieszkaniu zawsze gdzieś jest otwarte okno aby było powietrze wiec mi jak do teraz nie zdarzyło się obudzić mokrej jak mops po kąpieli:hmm:
 
Do góry