reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Właśnie to nie jest zależne od ruchów malutkiej , to że pod żebra pcha nóżki to swoją drogą :-) to bardziej takie jakby w tym jednym miejscu mi się coś rozrywało trochę jak się właśnie schylam albo chodzę, martwię się bo mam łożysko na przedniej ścianie , ale byłam w piątek u lekarza i wszystko było ok, jak malutka kopie w to miejsce to nie boli , tylko jak ja sama się ruszam , dzisiaj postanowiłam że cały dzień będę leżała i mam nadzieję że do jutra przejdzie
 
Wiola ja core urodziłam dwa tygodnie przed i jak byłam na ktg połozna pytała sie co tak wczesnie na to ktg i powiedziałam ze odszedł mi czop to powiedziała ze taki juz moj urok ze to tez napewno urodze wczesniej wiec czekam od jutra wskakuje mi 36tydzien wiec mozna spodziewac sie porodu w kazdej chwili ale niech malenstwo poczeka choc do połowy wrzesnia
 
Jak dla mnie 36 to troche zawczesnie najlepiej to tak od 38 tygodnia z tym ze niezawsze jest tak jak chcemy w moim przypadku to lepiej przed niz zeby po terminie bo u cukrzykow to niewskazane
 
reklama
Do góry