reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Świstak jeszcze z te 3 tygodnie szyjka wytrzymała :-) Ale numer tak czy siak.... tu ledwo wrzesień a takie nowiny... Chyba zacznę za chwilę jednak sama się denerwować :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Swistak Ty mnie nie strasz!
Informuj Nas tu po wizycie na biezaco.

Ja pojechalam dzis do szpitala zeby zrobic ten posiew gbs bo czytalam ze czeka sie nawet do tyg z wynikiem ale jutro jest polozna dopiero i ona musi mi to zrobic takze jade jutro rano.
 
Betka nie strasz bo ja mam spadek a to dopiero 33 :-o
Spokojnie pewnie to nie znaczy kochana ze za pare dni urodzisz ale juz organizmmoze sie przygotowywac.

Dzis kolezanka z pracy dzwonila ze zostala babcia kilka dni temu jej corka kilka lat mlodsza ode mnie urodzila coreczke ...i ja tak slucham i slucham co pare dni slysze ktoras urodzila i boje sie jak cholera dzis mezowi rano mowilam ze boje sie jakis komplikacji i tego bolu i wogole..!
Ale mnie uspokajal mowi bede przy Tobie bedzie dobrze
 
Witaj jurczux :) ja też z Lublina, w jakim szpitalu rodzisz?;) Wpadaj na główny wątek październikowy;)

Hej :) jak miło :) jejkuu ja jeszcze nie wiem w którym szpitalu rodzę... serio, wydaje mi się, że żaden się nie nadaje do rodzenia :( najbardziej się zastanawiam nad Świdnikiem i chyba pojade tam sobie zobaczyć jak ten szpital wygląda. Mój prowadzący pracuje w MSWiA więc nie mogę na niego liczyć... A Ty? Masz coś wybranego?

Wczoraj się strasznie przestraszyłam, bo jak byłam w toalecie to usłyszałam takie głośne plumknięcie i pomyślałam o tym czopie śluzowym...ale nie doparzyłam się niczego... W poniedziałek byłam u lekarza i szyjka w porządku, wszystko trzyma, brzuch nie opadł i powiedział, że nie zapowiada się na wcześniejszy poród (chociaż bardzo bym chciała w tym 38...).

Ja wczoraj miałam sesję brzuszkową. Nie mogę się doczekać efektów :)
 
Dzwonilam, kazał wziąć leki i czekać. Dibrze, że mloda sie rusza w kazdym razie ciekawa jestem czy to przed porodem sie oczyszcza organizm czy zatrucie zwykle. Jeszcze sluchajcie policja mnie zatrzymala w drodze do domu
 
reklama
Do góry