reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hej :) jak miło :) jejkuu ja jeszcze nie wiem w którym szpitalu rodzę... serio, wydaje mi się, że żaden się nie nadaje do rodzenia :( najbardziej się zastanawiam nad Świdnikiem i chyba pojade tam sobie zobaczyć jak ten szpital wygląda. Mój prowadzący pracuje w MSWiA więc nie mogę na niego liczyć... A Ty? Masz coś wybranego?

Wczoraj się strasznie przestraszyłam, bo jak byłam w toalecie to usłyszałam takie głośne plumknięcie i pomyślałam o tym czopie śluzowym...ale nie doparzyłam się niczego... W poniedziałek byłam u lekarza i szyjka w porządku, wszystko trzyma, brzuch nie opadł i powiedział, że nie zapowiada się na wcześniejszy poród (chociaż bardzo bym chciała w tym 38...).

Ja wczoraj miałam sesję brzuszkową. Nie mogę się doczekać efektów :)

No mój lekarz z jaczewskiego i chyba tam będę rodzić, ale też jeszcze zastanawiam się nad świdnikiem;)

Wiktorka lepiej nie czekać za długo jeśli nie przejdzie.
 
Oby to zwykle zatrucie pokarmowe biegunka i przejdzie..masz racje poloz sie i nic nie rob.
Ja za duzo robie w domu, brzuch mi mocno stwardnial i teraz leze nie moge przesadzac,wczoraj prasowalam z poltorej godz i tez mialam twardy i poczulam sie mocno zmeczona..juz coraz ciezej ze wszystkim
 
Kamiladon troche mnie uspokoiłas mam nadzieje ze u mnie mały poczeka tez choc ze dwa tygodnie zobaczymy jutro mam wizyte wiec wszystkiego sie dowiem ale moja mama sie przeraziła i nie pozwoli mi nic robic ale ja i tak troche poogarniałam u cory w pokoju popodpisywałam w szafie gdzie co lezy jakie ybrania do wyjscia a ktore po domu zeby przypadkiem chłop nie wysłał małej w ubraniach domowych do szkoły i jeszcze jutro na spokojnie uszykuje jej plecak i ogarne jej co do szkoły potrzebne zeby wiedzieli co i gdzie lezy choc moja cora to madrzejsza niz tatus bo jak pokazywałam mu gdzie i co to ona wszystko pierwsza przedemna wiec chyba nie mam co sie obawiac ona napewno poradzi sobie gorzej z nim ha ha tylko boje sie bo oni czasami jak zostaja sami to tak jak kot i pies
 
Widzę, że coraz wiecej dziewczyn ma różne dolegliwości.

Betka oszczedzaj sie ;) te końcówki juz niestety ciężkie bywaja, ja juz bede coraz wiecej tylko leżeć bo jak tylko cos wiecej porobie czy za dlugo na nogach to zaraz kłucia:-/ wczoraj wyszlam ze szpitala i teraz bede zaciskac nogi by jeszcze 3 tyg. nic sie nie działo.

Świstak dobry pomysl z tym opisaniem, chyba tez bede musiala przygotowac takie kupki z opisem co do przedszkola jak pójdę do szpitala bo mój to też obojetnie co by założył ;-)

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry