reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Super że już dobrze, trzeba sie teraz oszczędzć. Pewnie mi się dobrze mówi bo nie mam dziecka w domu i moge sie relaksować kiedy chce. A kobietki z dziećmi PODZIWIAM WAS:):D
 
Ja też podziwiam te które maja dzieci !!
Teraz mnie głód dopadl!! Taki że hoho czekam az moj z pracy wróci i chleb przywiezie.
Weszlam na forum lutowych mam i sojnabig, pazdziernikowa aniolkowa mama, spodziewa sie synka :) super nie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pewnie głupie pytanie ale czy można zagnieść dziecko? Bo właśnie się schylilam i mnie tak brzuch zabolał u dołu gdzie maleństwo na główkę. A dziś lekarz powiedział, że główka dotyka do macicy i tym bardziej się przestraszył, że jej coś zrobiłam:(
 
Dzidzianapokładzie ja też tak mam ostatnio z tym zamartwianiem , ciąża przebiega prawidłowo , a ja cały czas muszę się czymś przejmować , wcześniej bym chyba nawet nie pomyślała, że aż tyle zmartwień w ciąży sobie można wynaleźć . W sumie dlatego chciałabym jak najszybciej urodzić , znaczy w terminie oczywiście , wydaje mi się że jak już będzie ten dzieciaczek i będę miała na cokolwiek wpływ to będę spokojniejsza , a to jeszcze trzeba czekać i czekać
 
reklama
witam ja dziś panuje posiedzieć w kuchni, wczoraj z działki przywiezlismy jabłka i śliwki wiec jakieś ciasto do kawy wykręcę :)
 
Do góry