reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
No u mnie 35tydzien czop wygladał jak taki glut ze sluzu tak duzo mam nadzieje ze nikogo nie obrzydziłam mam nadzieje ze to jeszcze potrwa bo czytałam ze czasami czop odchodzi nawet trzy tygodnie wczesniej a co do rozwarcia to wczesniej nic takiego nie było dlatego jutro mam wizyte jestem ciekawa co mi powie bo od paru dni czuje macice troche pobolewa dlatego pewnie sie powoli rozszerza
 
Jeżeli czop śluzowy jest wydalony przed 36. tygodniem ciąży i jest zabarwiony krwią, należy bezzwłocznie udać się do lekarza. Szczególnie jeśli wraz z wydaleniem czopu pojawiły się inne objawy, np. nasilone skurcze. Wizyta u lekarza prowadzącego ciążę jest konieczna również wówczas jeśli odejście czopa śluzowego pojawiło się zbyt wcześnie a kobieta ma za sobą już przedwczesny poród. Wiec trzeba się pilnować :eek:jestem w 32 tc
 
Dziewczyny odnośnie POŁOŻNEJ to możecie wybrać każdą jedna, nie koniecznie z waszej przychodni! Popytajcie znajome kogo polecają, jest baza położnych w Polsce! Ona ma obowiązek przyjść jeszcze przed porodem! Mierzy tętno dzieci, wyjaśnia Wam jeszcze ewentualnie pytania. I warto to zrobić teraz bo jeżeli Wam kogoś narzuca to też, że może być nie taka jak chcecie, ss może przyjść później niż ustawa przewiduje. Powinna być w ciągu 48h po powrocie że szpitala! Moja kuzynka tego nie wiedziała, zaczęły się problemy z piersiami, nie miał jej kto doradzić i przez to też, że miała straszne przejścia dwa starcia pokarm!
Nawet jeżeli u Was jest tylko jedna to nie dajcie sobie wmówić, że to ona musi przyjść! Wybieracie inna, dzwonicie i jeżeli się zgodzi to może nawet z drugiego końca kraju do Was przyjechać :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja coś czuje,że przenosze. Mimo tego że szyjka sie skracała od 22 tyg ale od tego czasu bardzo sie oszczedzam i myśle,że jest w porządku. Aż uwierzyć nie można,że już sie zaczyna rozpakowywanie paździenikowych mam:)
 
Ja mam dziś wieczorem wizytę i mam zle przeczuciao_O nie odnośnie dzidziusia a właśnie tego, że może szyjka mi się bardzo skróciła (A przez skracającą szykuje leżałam do połowy sierpnia) albo że rozwarcie mi się zrobiło.
 
reklama
Do góry