reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka ja nie mam takiego wyboru u mnie w osrodku jest jedna połozna i jak urodze musze isc sama i zgłosic ze urodziłam i umowic sie z nia na wizyte
 
reklama
Witajcie mamusie:)

Ciekawe czy Gnidka mama została?:)

Wiktoria jak Cj nie przejdzie to dzwon do doktorka, czasem poród sie tak zaczyna!

Ja pępka nie smarowałam tylko pilnowałam żeby suchy był i po trzech dniach odpadł:) ale co kraj to obyczaj, moja mama to myslalam ze pogoni moja polozna miotłom jak ta przychodziła i swoje robiła a wszystko na odwrót niz mama:)
 
U mnie nie przychodzą do domu, tzn po po porodzie jakas pielęgniarka ma przyjechac raz czy dwa sprawdzic warunki dziecka. Agica wlasnie dlatego sie wystraszylam. Juz troche przeszlo, aczkolwiek czuje, że lekarz nie pozwoli już nam nad morze jechac...
 
Z 4h drogi. Tylko juz ostatnio lekarz krecil nosem, szyjka krótka i kazał torbe spakować ide do niego w piątek. Zobaczymy, nic na sile, ale wiadomo chcialabym pojechać. Nigdzie nie bylismy i ostatni wyjazd we dwoje
 
Wiktorka ja z sama podroza bym nie dala rady odpuscilam sobie jakiekolwiek wyjazdy musze domu sie trzymac bo moze niedlugo sie zacznie..
Ale tez czytalam ze organizm sie oczyszcza itd na jakis czas przed porodem,jest kilka rzeczy ktore przed porodem sa jakims wyznacznikiem ze juz niedlugo!
 
Betka ja nie mam z tym problemow tzn z jazdą autem, z siedzeniem dlugo. Dobrze to znosze, aczkolwiek mam silne przeczucie, że urodze duzo wczesniej. Nie wiem z czego to wynika, moze sobie wmowilam.
 
Wiktorka takie przeczucia ma co 2 kobieta na koniec ciąży jak juz jest ciężko ;)
leżąc na patologii w pierwszej ciąży każda z nas myślała ze wcześniej urodzi a albo ciążę były donoszone do terminu albo przenoszone. .. nielicznym udało się urodzić w tym najbardziej pożądanym 38tygodniu

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to u mnie dziewczyny juz niedługo własnie wydaliłam czop sluzowy czyli szyjka sie juz rozszerza zostało mi tylko teraz czekac na skurcze jutro mam wizyte zobacze co lekarz powie
 
Do góry