reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekilala też słyszałam, że teraz się stosuje suchą pielęgnację pępka a dopiero jak jest zaczerwienienie, czy dziecko tak się zasiusia, że zamoczy kikut pępowiny to wtedy np. octenisept
 
reklama
No widzicie co chwilę sa inne obyczaje dotyczące pępka :-\ czytałam różne wypowiedzi i nie na żadnej metody z której byłyby zadowolone wszystkie mamy :-\ Ale dzięki za tę myśl, że dopóki nic się nie dzieje to nie ma potrzeby używać różnych preparatów.

Ta ładowarka i jedzenie to też muszę dopisać :-) wodę też chyba już wsadź mogę do torby, w końcu mają długo termin przydatności :-)

A te wkładki do stanika to jakie polecacie?
No i stanik do karmienia-kiedy kupić, żeby był dobry? I jaki??


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wode to ja pierwsza wsadziłam do torby jak rodziłam corkr to zapomniałam nic nie miałam ani jedzenia a akurat trafiłam do szpitala w lany poniedziałek wieczorem i wszystko było pozamykane zeby kupic a urodziłam 11.45 z tym ze od 9 lezałam na łózku porodowym to juz wogole masakra dopiero jak urodziłam maz mi kupił wode paczki o jak mi wtedy smakował ze poleciał po drugiego ha ha ..A mam takie pytanie moze troche krepujace ale jak u was z kwestia lewatywy i nacinania krocza bo wczoraj weszłam na szpital i u mnie pisze ze pytaja sie pacjentek czy chca ale jakos te 7 lat temu nikt mnie sie nie pytał czy chce lewatywe i czy mnie naciac ?
 
Swistak pytalam o to położną, przepisy sie zmienily i teraz muszą pytać. Ja lewatywe chcę, bede sie komfortowo czuć taka "pusta" i jesli położna stwierdzi, że trzeba nacinac niech nacina.
Dziewczyny u mnie cos nie tak, mam rozwolnienie i brzuch boli jak na okres, pachwiny ciągną. Jak nic nie przejdzie dzwonie do gina.
 
Nie no naciecie ok wole zeby nacioł nizeli byłabym popekana z lewatywa tez ok tylko mam nadzieje ze teraz trafie na fajniejsze poelegniarki bo jak mi przy corce robiła to niebyła za przyjemna
 
Niespodzianki? ja miałam bo lekarza troche ubrudziłam ha ha ale to nie z mojej winy jak mi zrobiły ta lewatywe rano to byłam pare razy sie wyproznic a potem kazały mi juz lezec na łozku porodowym i nie wstawac miałam bole krzyzowe wiec miałam ochote tylko urodzic a nawet nie pozwoliły mi wstac do ubikacji wiec jak parłam to z drugiej dziury tez troche poleciało ze biedny chłop az sie zapytał A CZY ONA MIAŁA LEWATYWE?
 
reklama
Ja wypelnialam w szkole rodzenia taka ankiete o porodzie na co sie zgadzam itd i musze ja wziac do porodu i im dać.

Nie wiem jednego chce zapisac mnie i meza do nowej przychodni po naszym starym szpitalu i mam tez dokumenty zeby zapisac malego po urodzeniu to wtedy polozna wybieram czy jak siebie zapisze?
Ciekawe czy do mnie do domu tez przyjdzie nie mam pojecia jak to dziala
 
Do góry