reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Witajcie mamuśki:) mam nadzieje ze dobrze sie dzisiaj czujecie, ja po nieprzespanej nocy kawa sie ratuje chyba czas przywyknąć ...
Dzisiaj mam wizyte u położnej az sie boje ile znowu ta moja macica urosła, no i serduszka posłucham:)
W koncu szafę skończyłam! Malowałam ja chyba z 3 tyg a i tak ciagle wyglada jak dla dziewczynki ale małemu chyba nie zrobi różnicy:)
 
reklama
Na wątku wdzesniowek pierwsza rozpakowana :)

coraz bliżej nasza kolej :D

ja noc bez magnezu miałam i odczulam to w lydkach i biodra mnie bardziej bolały ...

złożyłam łóżeczko dzisiaj :D

a jutro wizyta po miesiącu oczekiwania...

1472551013918.jpg


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472551013918.jpg
    1472551013918.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 356
Agicia pokaż szafę :D

ja ciągle myślę o kolorach do sypialni.... myślę o bieli i granacie z dodatkiem błękitu. .. rolety bym też wymieniła na granatowe wtedy...
może jakieś pasy gdzieniegdzie. ..
no i chyba kupie w leroy takie płótna naciagniete juz i namaluje obrazki kontrastowe ach! tyle pomysłów mam...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :-) więzadła to nie są no ten ból już znam :-) nie wiem może to był Młody, który się wypychał w różne strony...przeszło na szczęście tak czy siak... Dzięki za wskazówki co to może być :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Życiowa tez mi sie podoba ten zestaw kolorów ale mały bedzie z nami w sypialni na początek a potem sie zobaczy:)
Super ze sama mozesz cos namalować dla malucha, ja raczej z tych beztalentu:( nawet moja 9 latka ładniej maluje:)
 
reklama
Agicia mały tez z nami będzie ale robie sypialnie pod niego[emoji14]i przy okazji żeby nam się podobało ;)
może jeszcze podłogę wymienimy...
ale najpierw przedpokój bo jest pierwszy w kolejce :)


Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry