reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Na wątku wdzesniowek pierwsza rozpakowana :)

coraz bliżej nasza kolej :D

ja noc bez magnezu miałam i odczulam to w lydkach i biodra mnie bardziej bolały ...

złożyłam łóżeczko dzisiaj :D

a jutro wizyta po miesiącu oczekiwania...

Zobacz załącznik 770335

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
Mam takie same dwa łóżeczko tylko jedno jasne a drugie brąz. Super się sprawdziły przy pierwszej córce :)


Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój D to sie wtrąca do zakupów i czasami szału dostaje bo on myśli,że wie lepiej. Wiecie jak to jest: bo moja mama mówiła... Im bliżej porodu tym bardziej panikuje czy dam radę i kak to dziecko wyjdzie przez tak małą dziurke
 
Życiowa w sumie masz rację, że więcej mówi się o wcześniakach niż o dzieciach przenoszonych, a tego drugiego tego się boję. Mam podobnie jak Ty, że nie wiem kiedy zaszłam w ciążę(choć u mnie nie jest to kwestia miesięcy tyko max 2 tygodni) ale i tak mam dwa różne terminy w odstępie aż 10 dni... więc jeżeli np ktoś się uprze czekać po tym drugim terminie jeszcze 2 tygodnie to......?
Chociaż wiem, że moja gin nie lubi czekać i woli podać oxy..Ale zobaczymy jak będzie!
Beatka no nie dziwię się, w sumie tym co rodzą w koniec września lub początek października to rzeczywiście zostało mniej czasu, a jeszcze jakby coś wcześniej zaczęło się dziać to już w ogóle! Chociaż pomimo naszych chęci i tak lepiej aby dziecko przyszło na świat w terminie, tak myślę... Chociaż też chciałabym nie czekać do końca :-)
Ja dziś odkryłam , że mam na l4 wreszcie 2! Śmiać mi się chce bo teraz to zanim wejdę z domu to trzy razy myślę czy muszę :-) jednak wejście na 3p to jest trudna sprawa :-)
No ale chociaż nie będę się ukrywać do 15 :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Córkę rodziłam w 36+6 i miałam już serdecznie dość ciąży. Jeśli nie zaczęło by się samo to następnego dnia bym działała. Teraz nie wyobrażam sobie dłużej niż 36 tc. Mam nadzieje ze do trzymam ale jest już strasznie ciężko. Ciąża blizniacza po 32tc to nawet ciężko opisać. A jak wracam z badań to mam 4 piętra do wejścia i wczoraj zajęło mi to 18 min :/

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila wierzę, że na pewno jest Ci ciężej niż nam. ja też już nie wyrabiam:( jak chodzę za długo albo siedzę to wszystko boli mnie w środku. leżeć nie mogę za bardzo bo od dwóch dni mi brzuch twardnieje jak leżę i nie mogę znaleźć żadnej dogodnej pozycji. dobrze, że jutro mam wizytę u lekarza to może coś mi powie na ten temat.
 
Kamila myślę, że ty to dopiero masz masakre. Ja normalnie chodzę wszedzie, po schodach, na zakupy fakt duzo wolniej, ale jestem tak aktywna jak przed ciążą. Dzis druga tura wyprasowana, trzecie w praniu. Jeszcze białe, pościele, poduszki i kocyki i wsio :) we wtorek mają być mebelki. Tekila dziwne to właśnie u mnie mowili, że w ciąży nie wpisuje sie czy leżące czy chodzace tylko wpisuje sie tydzien ciąży
 
Ok
No powiem Ci zyciowa ze jrstem w szoku.
Mojemu tez kazali sprawdzac biodra.
Nie wiem czy z przenoszenia czy z dlugosci 62 cm tylko dziewczynki chyba maja wiecej przypadkow, z chlopcem spotkalam sie pierwszy raz.

Dlatego tez planuje rodzic w 38 jesli dotrwam, nie chce w 40. Jesli mozna :-)
 
No ja mam 2 zawsze wpisywane w l4
Wlasnie skonczylam prasowanie poscieli itd i jasnych ciuszkow jutro ciag dalszy.
Wogole te ubranka sa nierowne zauwazylam bo niektore 62 są takie malutkie np body ktore mam ze smyka ze chyba dobre beda na poczatek i tak kilka rzeczy zaobserwowalam niby jeden.rozmiar a mniejsze i wieksze.
Ile i jakie rzeczy pakujecie do szpitala dla dziecka?
 
reklama
Ja żadnych no u nas wszystko jest szpitalne i swoich nawet nie można. Tylko na wyjście mężowi zostawię rzeczy do przywiezienia :-) jedynie zabiorę te niedrapki :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry