reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Życiowa jeśli byłoby gorzej to zadzwoń do swojego lekarza. To że stopy czy ręce są obrzeknięte to jakoś normalne. Ale buzia nir wiem. Jak nie przejdzie to może lepiej zadzwoń.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agica nawet dobrze było na tym pogrzebie :-) w kościele chłodno, koło kaplicy cień, w lokalu też ok :-) starałam się w tych najbardziej wzruszających momentach stać z tylu i nie skupiać się na tym momencie, żeby się nie rozpłakać :-\

Kamila to jest chyba też ciekawe jak się znam termin porodu :-) taki chyba stres większy co?

Co do puchnięć to mi się tylko raz zdarzyło po podróży z wakacji, a tak jest ok. Ale ja ciągle leżę z nogami na poduszkach :-)

Beatka myślę, że dobrze jednak mieć po 4 egzemplarze z każdego rodzaju na 56. Moja kuzynka urodziła 3700 i 56cm i uwaga- 2 tygodnie chodził w 54, a kolejne 3 w 56 :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy cos sie dzieje złego boli mnie tak jak na miesiaczke szyjka sie skraca czy macica rozszerza ? Mam panikowac czy spokojnie poczekac do jutra
 
Nie no da sie wytrzymac jak leze to nie boli albo nie czuje najgorzej jest jak stoje tak jakby młody głowa cisnoł w dół jak by chciał juz wyjsc a termin przeciez jeszcze 7.10
 
Swistak spróbuj wziąć nospe, albo moze pojedz na ip zawsze to lepiej sie upewnić. Ja z tymi bolami bylam, di tego kłucie w pochwie mialam i niby tak ma byc, tylko u mnie szyjka sie skraca
 
Świstak jeżeli to kłucie to jeszcze ok ale bóle na okres to weź nospe i jak nie minie to lepiej podjechać zobaczyć co się dzieje. A który to tc?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej a ja właśnie w szpitalu od weekendu bo mnie bolalo cale podbrzusze, spojenie, kuło i skurcze w kroczu, lezenie nie pomoglo, to byl staly ciagly ból, ledwo co pare krokow robilam i potem jeszcze mialam brazowa wydzieline, wiec pojechalam na IP.
Dostawalam magnez z kroplowki i postawil mnie na nogi, no i przynajmniej mam co dzien ktg.
A, w domu wzielam tez wtedy nospe i jeszcze magnez, ale nie pomoglo.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry