reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Probowalam jeszcze mu wmówić, że pieluchy zmieniać też tylko on powinien ale sie chlopina nie dał. Bedziemy na zmianę :) kazał tez kupic butelke jedną bo też później bedzie chciał karmić. Moge swoj pokarm do butli przelewac?
W domu my mamy dosc jasny podział obowiązków, on pierze, wywiesza pranie i sklada, myje okna, kabine prysznicowa, piekarnik. Jak ma wolny tydzien robi tez obiady. Ja odkurzam kurze, podlogi i myje podlogi ( obecnie stara sie też on to robic), a no i sprzątam kuwete kotów :) gotuje obiady tylko jak moj w pracy.
Patrish super, że wszystko ok :)
Macie juz biustonosze do karmienia?
 
reklama
jasne ze możesz. najlepiej kupić laktator który odciaga od razu do butli :) później tylko smoczek i ewentualnie podgrzać i juz :)
musze sobie wyczytać i zapisać ile pokarm może stać w temp pokojowej a ile w lodówce.
bo mrozenia pokarmu jakoś nigdy nie potrafiłam ogarnąć[emoji14]
patrish super ze na wizycie wszystko ok :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Wiktorka ja bym z ta kuweta odpuściła, nie ważne jak czyste są kotki ale to zawsze odchody i wolałabym dmuchać na zimne.

Wwczoraj oglądałam staniki do karmienia zastanawiam się nad zakupem dwóch modeli :

Link do: Anita MISS RIBBON - Biustonosz z trójkątną miseczką - cashmere rose - Zalando.pl

Link do: Anita Biustonosz z trójkątną miseczką - schwarz - Zalando.pl

zerkałam tez na stronę Lingeria ale w sklepach on line maja kiepski wybór wiec chyba się przejadę na rekonesans
 
Racja tatę trzeba od razu wciągnąć w opiekę nad dzieckiem, bo słyszałam o takich co to kupy nie przebiorą:(
Jak po porodzie chciałam wziasc prysznic to mała akurat strzeliła kupę wiec chciałam ja przebrać apołożna na to ze ja juz zrobiłam swoje i prysznic w spokoju mi sie należy a kupa zajmie sie tata :) no i sie zajął jak wróciłam to pościel i dwa komplety ubranek były brudne ale jaki był dumny ze w koncu mu sie udało:)
 
Ja specjalnego biustonosza nie kupuje. Przy córce tez nie miałam i dałam rade wiec nie będę wydawała pieniędzy ;)
zawsze to parę groszy w kieszeni :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
Życiowa i bylo ci wygidnie ? Ja znalazlam bardzo ładne, chyba zamówie dwa. Już kiedys pisałam, że to jedyny czas kiedy mam piersi wiec w staniki inwestuje :)
Patriah dokladnie myje rece po czyszczeniu wiec nie ma paniki, mialam juz toxo zrobiona kilka razy ciagle ujemna wiec na spokojnie
 
Wiktorka było :)
miałam takie bawełniane. najwygodniejsze na święcie wtedy dla mnie hehe
ja kupiłam sobie dwa biustonosze jak mi piersi zaczęły peczniec ale są juz za małe[emoji14]po domu chodzę w sprtowym takim i jest mega :)

33tc ♡Tymon♡ +12kg
 
reklama
Do góry