reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Iska mój ginekolog co wizyte zawsze robił mi kontrolne usg wydaje mi się nie jest szkodliwe bo jak byłam w szpitalu to przez 3 tyg mialam robione co 2 dni ;-)
 
Sojnabig będę mocno trzymać kciuki i koniecznie daj znać :-) u mnie 5tc2d w piątek pójdę na bhcg bo chyba zwariuje inaczej. Zapytaj o brak tych objawów .
 
Madziula, ja na samym poczatku, jak sie dowiedzialam o ciazy, mialam wszystkie objawy, a potem jak reka odjal. Tez zaczelam sie bardzo martwic az do wczoraj wieczorem.. w nocy mialam takie mdlosci, ze spac nie moglam. A dzisiaj nic.. procz bulgotania w brzuchu. Duzo objawow pojawia sie dopiero pozniej podobno,a to tez zalezy od indywidualnych przypadkow, moja kolezanka dowiedziala sie o ciazy w 7t i nie miala w ogole objawow, moja mama np tak samo z tego co opowiadala. Takze nie martwmy sie na zapas :)
 
Madziula brak objawów nic nie znaczy kazda ciąża inna,mnie tylko piersi pobolewają od czasu do czasu nawet nie sa nabrzmiałe :O
 
Madziula a piersi nie bolą ? Bo moje takie tkliwe, że na brzuchu nie mogę spać, a tak poza tym też nic, jestem 6tc4d, mi wczoraj lekarz mówił że nie każda kobieta ma typowe objawy, każda inaczej :-)
 
Na NFZ w prawidłowej ciąży robią USG tylko 3 razy, chociaż wiadomo że to zależy od lekarza ;)

Już w poprzedniej ciąży myślałam, by tak zrobić...


Ja poza brakiem okresu nie mam żadnych objawów, nawet piersi nie bolą (poprzednio bolały bardzo), ale może są zahartowane bo całkiem niedawno odstawiłam małą ;)
 
Meg88 nie bolą w ogóle nic mi nie jest czuje się wręcz fantastycznie :-/


Beti wiem że zada inaczej przechodzi ciaze ale jakoś martwię się brakiem objawów w poprzednich ciazach byłam mega zmęczona i śpiąca a teraz czuje się extra Czujesz się senna czy zmęczona ?


Iska to chyba zacznę się martwić i mam nadzieję ze mdłości się pojawia :-) Dzięki za pocieszenie :-*
 
reklama
Do góry