reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

ja tez nie mam żadnych objawów oprócz zmęczenia ogólnego w pierwszej ciąży było tak samo i wyszedł zdrowy chłopczyk wiec chyba nie ma się czym przejmować a cieszyć

a usg najchętniej tez bym ogl co 2 tyg ale chyba to szkodliwe jest
 
reklama
Madziorek ja tak jak pisałam mialam robione usg przez 3 tyg co 2dni a później długo przez 2 tyg jak zapytałam lekarza czy to jest bezpieczne to się zasmial ze nikt nie narazalby dziecka jeśli byłoby niebezpieczne !
 
Jagus ja nad tym myslalam ze u mnie na wizyte u.gina na nfz czeka sie dwa miesiace. A pozatym lekarka nie polecana I niechce sie dodatkowo stresowac
 
Madziula to tylko się cieszyć że tak dobrze się czujesz ☺ a co do usg czy szkodzi czy nie to właśnie mi się przypomniało jak lekarz powiedział że na chwilkę zobaczymy prace serca i było widać takie kreski na monitorze ale przez chwilkę wiec może faktycznie za często nie ma co... kurde człowiek o tyle rzeczy by się zapytał a z wrażenia o nic prawie nie zapytałam
 
Sojnabig kciuki za wizytę &&

Madziorek ja też mam 29.02 następna wizytę. Twoja pierwsza?

Madziorek u mnie brzucha nic nie widać. Nie mam nawet ciuchów. Mam jedną bluzkę z pierwszej ciąży. Reszta zwyczajnie są długie i elastyczne do tego legi i tak ciągle. Kilka sukienek z elastycznego materiału.

Meg ja bym w twojej sytuacji powiedziała później jak będziesz się już chciała wybrać na zwolnienie, albo jak będzie dosyć widoczny brzuch.
 
meg88, wiem tylko tyle co mój lekarz mi powiedział i lekarze w szpitalu a musiałam mieć często robione usg ze względu na torbiel, jak synek miał robione ech serca to przez 2 godz było robione usg , sama jestem zwolenniczką robienia usg według wskazań :tak:
 
reklama
No to ja nie wiem. Nawet nie spytałam lekarza czy na każdej wizycie będzie mi robił usg... ja to zielona ogólnie jestem także to forum mi się przyda na pewno ☺
 
Do góry