reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Marzycielka, super, ktory tydz? :)

Meg, chyba jak zaloza karte ciazy to mozesz powiedziec :) chociaz ja powiedzialam od razu jak tylko gin potwierdzil ciaze (ale byl widoczny dopiero pecherzyk, wiec mi karty nie zakladal jeszcze), ale to ze wzgledu na to, ze dal mi l4 i musialam powiedziec z jakiego powodu, tak to bym jeszcze nie mowila pewnie
 
Dziewczyny... sama nie wiem jak mam to im powiedzieć :-( . Niby w nocy nie mogą ciężarne pracować. Można pościemniać... ale My mamy wytyczone normy na 8h.. :-( wiec albo przyspieszymy z robieniem i potem możemy sobie siąść albo robimy do końca :-( ahhh :-( chciałam dzisiaj powiedzieć operatorowi, że jestem prawdopodobnie w ciąży... ale nie wiem jak to potraktuje.
 
Nevka ja bym chyba na Twoim miejscu powiedziała, bo faktycznie nie ma co ryzykować...

Ja jestem w podobnej sytuacji jak Ty Meg, a powiem pewnie niedługo, pierwsza wizyta u gina dopiero 3.03 więc po niej raczej, na razie nawet rodzice nie wiedzą, ale za tydzień rodzinna impreza i wtedy powiemy wszystkim od razu ;)


A robi któraś z Was tak, że chodzi do lekarza i prywatnie i na NFZ? Bo tak się zastanawiam ze względu na te badania...
 
Iska 5 tydzien. Ja tez nie mam karty. Ja dostalam l4 ale nie ciazowe.

Nevka ja bym powiedziala na Twoim miejscu.

My mamy z mezem umowe z medica i chodzimy w ramach ich ubezpieczenia do lekarzy
 
Jagus słyszałam ze dziewczyny tak robia sama sie zastanawiam czy tak nie zrobić,raz że wyniki bedzie mozna robić,to jeszcze można tak ustawić wizyty żeby maluszka co dwa tygodnie podglądać :) raz prywatnie,raz państwowo :)
 
Hello

Ciężko Was nadrobić ;-)

Strasznie się niepokoje tym że nie mam żadnych objawów oprócz częstego oddawania moczu tak poza tym czuje się rewelacyjnie i popadam w paranoję ze coś jest nie tak :-( Czy któraś z Was nie ma żadnych objawów ??
 
Hello

Ciężko Was nadrobić ;-)

Strasznie się niepokoje tym że nie mam żadnych objawów oprócz częstego oddawania moczu tak poza tym czuje się rewelacyjnie i popadam w paranoję ze coś jest nie tak :-( Czy któraś z Was nie ma żadnych objawów ??
Ja nie mam niiiic... I też się mega martwię tym
 
Mnie tez sie pytal czy chce ciazowe, czy inne, ale wzielam ciazowe, bo jakbym im nie powiedziala, ze mam ciaze zagrozona to by mieli to l4 raczej gdzies niestety albo kazaliby szukac innej pracy.. :/

Tez myslalam o tym, zeby tak sie zapisac do gina jeszcze na nfz, ale czy takie czeste usg nie szkodzi dziecku w koncu?
 
reklama
Do góry