reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

meg88, ja prywatnie mam co mc usg ale na zasadzie, żeby pokazać, że z dzidzia wszystko ok na NFZ moja dr. zawsze mi pokazywała serduszko i na tym koniec bez zbędnego oglądania i przyglądania się ;-) W pierwszej ciąży bardzo dużo mi pomogło forum i rady doświadczonych mam ;-) Do dnia dzisiejszego do siebie piszemy tylko już na zamkniętym wątku ;-)
 
reklama
Dziewczyny, już zaczynam się przyzwyczajać, że po powrocie z pracy muszę ostro nadrabiać i nie mam szans na spamiętanie wszystkich postów :-)

Iśka, miałam podobnie, wczoraj w ogóle mnie nie mdliło. Nie wiedziałam, czy cieszyć się, czy martwić. A dziś rano pierwsze co zrobiłam, to poleciałam do kibelka zaliczyć pierwsze w tej ciąży rzyganko. :rofl2: Sama się dopiero uczę tych swoich objawów, ciężko póki co mówić tu o jakiejś stabilizacji ;-)

Nevka, jestem oburzona reakcją Twojego lekarza... :eek: Jak można tak reagować, jak kobieta przychodzi zaniepokojona, niepewna. Ja byłam na pierwszej wizycie w 4 tyg 2 dn, to pani doktor sama była zaciekawiona, co tam wyjdzie na usg. Był pęcherzyk, ale nie wyobrażam sobie, że jakby go nie było widać, to wmawiałaby
 
Ostatnia edycja:
Laaaaski już po wizycie, na usg niestety jeszcze nic nie widać, macica powiększona, więc gin powiedział że to koniec 4 początek 5 tygodnia... Jutro beta i za dwa tygodnie znów wizyta
 
Sojnabig to normalne że nic nie widać. Za wcześnie. Od 6 tyg dopiero widać więcej i serduszko bijące
 
Luckychoice, no u mnie jak do tej pory rzyganka nie bylo, choc wczoraj malo braklo, dzisiaj czuje ze wieczorem tez sie zacznie, bo juz mam mala gule w gardle, a rano czulam sie wspaniale. Ale ciesze sie z tych mdlosci, a chlop sie patrzy jak na wariata i ma ubaw.

Sojna, moze to tez kwestia slabego aparatu do usg, zrobisz jutro bete i bedziesz spokojniejsza :) teraz tylko sie trzeba uzbroic w cierpliwosc, chociaz to najtrudniejsze
 
Hurrrrrra jest serduszko i 7mm długości :) kolejna wizyta za miesiąc a póki co lista badań do wykonania. Termin wyliczony na 1.10

Sojna nic się nie martw na następnej wizycie i Ty zobaczysz serduszko :)

Pytałam o mój niski przyrost bety ale uspokoiła mnie pani doktor że od 7 tygodnia wolniej przyrasta więc wszystko ok póki co.
 
reklama
Do góry