reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Dreamgirl, Reniam, Lenati, Asmi ....Gratulacje dla Was i waszych dzieciaków &&&&&&

A ja byłam w szpitalu. Na ktg skurczów brak. Rozwarcie na jeden palec. Szyjka jeszcze 2 cm. Niezgladzona. Termin mam na Najblizszy wtorek ale gdyby nic się nie działo to mam się pojawić w szpitalu 26.10. I zaczną wywoływać. Póki co odeslali mnie do domu.
Bóle kregoslupa i inne objawy w tym odejscie czopa sluzowego mam przetrzymac w domu. Pyralgina lub apap przeciwbolowo. Dopiero jak będę miala regularne skurcze albo odejdę mi wody to mam się pojawić.
Ehhhh
 
reklama
Kochane gratulacje serdeczne :* dzielne babeczki

nie mam teraz zbyt wiele czasu, ale chcialam poinformowac, ze 13.10.15 o 14:11 urodzila sie Millie 3550g 50cm wzrostu, sliczna i zdrowa. Porod wywolywany oxy, po terminie :) szybko poszlo niespelna 3h no i bez znieczulenia, jestesmy w domu od środy, Malutka ladnie je i szybko przybywa, dzis przekroczyla wage urodzeniowa... jestem w niej zakochana... jest cudowna...

Bede zagladac w miare możliwości, choc z czasem teraz u mnie slabo...
 
No ja nie mogę... co za "leniwa" niedziela :p

Lenati, Asmi- moje GRATULACJE! Dużo zdrówka dla Was i Maluszków :))))

Dla dzisiejszych imienników Olka i Oli, również 100 lat w zdrówku :) i dla Mamusiek gratulacje ;)



Kurka wodna, tak sobie myślę, że skoro zawsze miałam regularną miesiączkę, to i poród będzie w terminie ;) Ja też już chce być po! Kto tam się jeszcze 3ma? Sysia, Katjana, Dagpio, Szczęśliwa, Kornelcia, Aga, Kasia,Eli, Ela I, dwie Kamile i ja... (przepraszam, jeśli kogoś nie ujęłam).
 
Maran-atha Gratulacje!!!

Ale nam się posypało maluszków :)

Kitek tez juz bym chciała być po, ale coś mam przeczucie ze ja zamkne listę październikowych mam, U mnie kompletnie nic się nie dzieje brzuch wysoko, skurczy brak jedynie co malutka sie rozpycha bo już jej bardzo ciasno.
Ciekawe czy jeszcze dzisiaj jakiegoś maluszka powitamy?
Miłego wieczoru wszystkim :)
 
reklama
Do góry