reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Maran gratuluję!

Mam pytanie o ten nieszczęsny polog. Od wczorajszego południa przestałam zupełnie krwawic, brzuch też już nie pobolewa czy to możliwe że po 12 dniach już jest po wszystkim?
 
Zuzinka jest na IT. Nie wiem co pisalam a co nie . ;-) wiec waga 2820 i 52,cm 10 pkt . porod trwal caly porod trwal 4godz i 20 min. Poza tym S nie dojechal nie zdazyl , a ja sama ledwie dotarlam pietro wyzej na porodowke. 5 min dluzej bym zwlekala i urodzila bym na korytarzu . ;-) Zuza jest w dobrym stabilnym stanie nie wymaga zadnej pomocy , sama oddycha je , lezy tylko pod swiatelkiem w ciepelku i dostaje leki na serdusio . po porodzie byla super rozowiutka , pieknie spokojnie oddychala mialam ja 20 minut potem zabrana i juz.zostala na gorze . jestesmy dobrej mysli ... :* gratuluje kazdej z osobna i trzymam kciuki za kolejne porody.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
O jaaa, ale emocje :D

Gratulacje dla rozpakowanych mam, czekamy na foteczki :)

Lenati , &&&& za konsultacje ;)

Ciekawa jestem czy któraś przenosi do listopada. Póki co nienajgorzej idą te porody :) jejku ja już zapomniałam co to ciąża a Wy się tu biedne tak męczycie. W sumie to dziś do mnie dotarło, że niedługo zaczną się regularne @ a tak było bez tego fajnie. Przekichane mają kobiety. Tak źle i tak niedobrze.
 
reklama
Do góry