reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ja po wizycie ok. Nic nowego tak jak tydz temu lekkie tozwarcie szyjka troche skrocona i tyle. Ktg cisza skurczy niby brak choc nie raz je czuje ale ok. Mialam ostatnie usg i wszysyko ok. Mala glowka w dole, ma ok 3kg , wody ok, przeplywy ok. Mam czekac i tyle. Jak 26 nie ur to o 15 na ktg do gin a potem 28 w szpitalu usg, ktg i zdecyduja co dalej.
Nie pozostaje nic innego jak czekac i tyle.
 
Cześć Dziewczęta, gratulacje dla rozpakowanych i trzymam kciuki za te, które się jeszcze toczą. Sama też się toczę, termin na dzisiaj, ale mój lekarz tak mi raczej bez przekonania mówił, że coś się jakby szykuje. w sensie, że się szykuje, to wiem, nie da się inaczej, ale pytanie kiedy... Mój Michaś urodzony 13 dni po terminie, i mam obawy, że z Braciszkiem też tak będzie...
 
Malinka nasz maly tez placze przy kapieli, zresztą obie dziewczyny początkowo tez plakaly, później sie unormowalo i byla wielka radość.

Dream czekamy na wiesci jak najszybsze z porodowki ;) powodzenia.

Dziewczyny w dwupaku trzymam kciuki za szybkie rozpakowanie a póki co relaksujcie się i zbierajcie sily na później.

Moj maly to typowy facet od piersi go nie można oderwać, dozo spi a nie lubi sie przebierac i kąpać. Grzeczniutki jest i gdybym tylko nim sie zajmowala to w ogóle luzik by byl, ale reszta towarzystwa daje popoalic. Dziewczyny niby zdroee ale pociągające nosem nie chodzily caly tydzień do przedszkola ( od porodu) i je zdecydowanie energia
roznosi. Stwierdziłam ze nie ma jutro ida do polka bo ja zwariuje.

Chwale sie jeszcze moim poprodowym prezentem
 

Załączniki

  • 1444938152764.jpg
    1444938152764.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 79
Widzę że dużo panów wyszło z inicjatywą ;) super Julisia ;)
Moja Nelka też bardzo spokojna półki co. Dramat przy rozbieraniu i zmienie pieluszki, kąpieli też nie lubi, ale jej siostra miała tak samo a teraz jej z wanny wyciągnąć się nie da.
Ja jestem dzisiaj mega obolala... zastrzyk wszedł jakoś dupiato aż się mąż wystraszył jak syczec zaczęłam. .. szwy jakoś niesympatycznie ciągną, cycki to już w ogóle masakra, dotknąć się nie da, a na dobitke założyłam moją biżuterię pierwszy raz po cc i okazało się że kolczyk w nosie przejść nie chciał bo już zaroslo. Musiałam na siłę przełożyć i w efekcie dorobilam się obolałego nosa...
Brrr zimno u nas i ciemno. Wlazlam do gorącej kąpieli i nawet nie myślę żeby wychodzić z wanny. Nie ogarniam jesieni.
 
Przepraszam ze nie odniosę się do każdej z was, ciężko się pisze z telefonu

Julisi super prezent :-)


Dream kciuki za jutro &&& :-)

Dzisiaj byłam w sklepie i zobaczyłam fajna bluzkę. Znalazłam rozmiar i zaczęłam rozglądać się za przymierzalnia. Znalazłam i idę do niej. Za chwilę taki orient spojrzenie w dół i "przecież ja brzuch mam" :-D ale jedna kurtkę mierzylam rozmiar S i nawet się zapiełam :-)
 
reklama
Cześć kochane,

Wpadłam w wir pracy...nadganiam zaległości korzystając z faktu że mam anioła i śpiocha :)

Julisia- piękne prezenty. Bardzo lubię apart :) no i bezobsługowy fonik, ja osobiście nie wyobrażam sobie innego ;)

Chybra i jak tam??? Mam nadzieję że poszło.

Akat - pojęcia nie mam myślę że to bardziej kwestia indywidualna......


Dwupaczki moje kochane - coś czuję że jak się posypiecie :) z całego serca życzę :*


Miłego dzionka!
 
Do góry