reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Po wizycie nie wypuscili nas jeszcze :( do obserwacji do jutra, młody nie spadł z wagi ni ale i nie nabrał. Rycze od rana i się stresuje ze z cycka będę musiała zrezygnować :'(
 
reklama
xmam nie denerwuj się. przystawiaj małego często do piersi, jak nie zleciał z wagi to jutro będzie szła w górę i napewno wyjdziecie. Nie masz się co denerwować bo stres wpływa na laktacje.
 
Xmam nie zalamuj sie i nie poddawaj. Najwazniejsze to czesto przystawiac do piersi i bedzie dobrze, Bartus zacznie przybierac.

Yustyna z piciem tez chyba trzeba ostroznie, mnie anestazjolog dokladnie pytala ile wody wypilam i kiedy.

Ja mialam cc w sobote o 8.00 i w sobote nic do jedzenia nie dostalam, dopiero w niedziele rano i wpoludnie kleik i sucharki , a wieczoremw niedziele juz normalna kolacje. Ale ja do niedzieli do poludnia mialam jakies kroplowki, no i glodu ja wogole nie czulam.

Dziewczyny u Nas jakos leci. Pierwsze dwa dni w domu byly jakies ciezkie, maly malo spal, i w dzien i w nocy i zalapalam jakiegos malego dola bo juz myslalam, ze trafil nam sie taki ciezki przypadek jak pierwszy syn. Na szczescie po dwoch dniach nastapila przemiana i Antos poki co jest grzeczny i calkiem ladnie spi. No i troche musze wlaczyc z karmieniem, nie wiem o co chodzi ale jednego dnia cyce mam takie, ze wiem ze mam sporo pokarmu, a na drugi dzien flaki normalnie. No nic, bedziemy walczyc.

Trzymam kciuki na dzisiejsze cesarki.

Evula czemu masz cc?

Dolga a jak Twoj synek spi? Bo wczesniej pisalas, ze w nocy kiepsko.
 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane
Morgana - serdecznie gratuluje:)
Za resztę dziewczyn do dzisiejszego rozpakowania trzymam &&&& :)
Co do jedzenia po porodach SN czy cc w uk tak karmią w szpitalach, moja przyjaciółka dostała kurczaka carry z ryżem, pomarańcza i ciasto z budyniem no i sok z czarnej porzeczki?!? Zjadła tylko suchy ryż ;)
Xmamusika nie martw się będzie dobrze!!!
Ja tak jak wy ledwo łażę, czekam z niecierpliwoscią na ten dzień!! Żeby się czymś zając pochłonęło mnie gotowanie :) co dzień gotuje gary sosów i je porcjuję i mrożę.( jedzenie mojego męża jest pracochłonne i przygotowanie czasem zajmuje około 3-4 godziny ) nie bede miała po porodzie czasu na stanie przy garach wiec chce się zorganizować najbardziej jak się da. Sobie tez gotuje jakieś rosołki, barszczyki i tez mrożę :) może yo będzie jakieś ułatwienie życia :)
 
Jak tam która juz tuli swoje malenstwo :)

Ja to zaraz usiade i bede plakac :( znowu dostalam 30 tuj do posadzenia od taty :/ stoja przed płotem na palecie niech je ktos ukradnie. Tak czeka mnie wykopanie 30 dolkow w 9 miesiacu ciazy :/ drzewa maja po 1, 5m
No bo ja przeciez dam radę :/ chyba na porodowke zdazyc
 
Witam kochane :) za 2 h wychodzimy :))) i mamy nakaz spacerku bo pogada ładna :)

Morgan- Gratki!! Szybka akcja, super!

Xmam- trzymam kciuki aby księciunio ruszył z wagą, słodki jest jak niewiem co!

Dziewczynki planowe mam nadzieję że wszystko poszło z planem :)

Ja przed cc jaadłamni piłam 4 h wcześniej ale u mnie szybka akcja była ;) do cc dali mi jeszcze dużo kroplówki, antyniotyk profilaktycznie i ciach. Znieczulenie PP moim zdaniem o niebo lepsze niż Z O które do cc miałam pierwszym razem. Po Cc mogłam odrazu pić małymi łyczkami. Jeść dostałam następnego dnia rano. Np taki obiadek:

ImageUploadedByForum BabyBoom1444127726.794283.jpg

Wogóle przez te 3 dni wyleżałam się że ho, wszystko przynosili, donosili, małą do karmienia przywozili i zabierali żebym pospała, przewijali, kąpali, sprzątali, pościel zmieniali a ja w "wolnej " chwili przyjmowałam gości ;) i prezenty ;) jak odpalę wrotki ;) haha...

Ale się cieszę że do domku śmigamy :)

Miłego dzionka kochane!
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444127726.794283.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444127726.794283.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Morgana gratuluję :)

Kasik a miał jednandobra noc, druga zła, ale dwie ostatnie noce są super. Dzisiaj to nawet wstal tylko przed 1 i po 4, wiec w ogóle ekstra

Dziewczynki jakieś nowinki macie odnośnie Wirgini?
 
Do góry