reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Doris gratulacje :) duzy chłopak :) aty jak sie czujesz?

Co do tuj to przywiozl je kurier tata zamowil przez neta. A ze mieszka paredziesiat tys km stad to ich nie posadzi :/ Filip moj zatachal je za dom niech czekaja az M bedzie mial wolne.

Chybra wspolczuje sasiadow
 
reklama
Doris gratuluję dużego synka.Trzymajcie się zdrowo.

Cóż za dzień. Poszłam na zakupy. Kupiłam co nieco. Słabo mi się zrobiło. Ledwo doszłam do domu. A wejscie po schodach to była wspinaczka życia. Nie umiałam złapać tchu. Krecilo mi się w głowie. Po pół godziny lezenia przeszlo. Dziwne są takie stany . mam tak ostatnio codziennie. :-(

Teraz siedzę na basenie i czekam aż najmlodszy się popluska. Stwierdzili u niego krzywy kręgosłup no i musi chodzić.

Kamila to Wam tata życie umilił tymi tujami.

Chybra beznadziejna sprawa z tymi sąsiadami. Domyslam się co musisz przeżywać: -(
 
Jak tam która juz tuli swoje malenstwo :)

Ja to zaraz usiade i bede plakac :( znowu dostalam 30 tuj do posadzenia od taty :/ stoja przed płotem na palecie niech je ktos ukradnie. Tak czeka mnie wykopanie 30 dolkow w 9 miesiacu ciazy :/ drzewa maja po 1, 5m
No bo ja przeciez dam radę :/ chyba na porodowke zdazyc

Niech czekają, A Ty Kamila nawet na nie nie patrz!

Alex przyszedł na świat o 10:45, cc, 3720 g, 56 cm :-)

Doris, one more... GRATKI :)

Aaa..... za 3 godziny wizyta u gina!!! Może coś ustalimy, do cholery...

&&& za wizytę :) daj znać co i jak :)

Ja dziś zwijam się z bólu... jak nie brzuch to krzyże i miednica :|((( Wzięłam nospę i magnez... zaraz zataszczę się pod prysznic.
 
Morgana, Doris, Wirginia GRATULACJE!!!

Kamila tak jak dziewczyny piszą odpuść sobie te tuje, no chyba ze chcesz przyspieszyć poród :)

Xmam będzie dobrze zobaczysz mały niedługo zacznie przybierać.:)

Kitek i jak masz skurcze?

Dream &&& za wizytę, oby wreszcie się rozkrecilo:) koniec tego dobrego na porodowke!!!

Chybra To Ci się trafiło sąsiedztwo współczuję :(

Ja dalej walczę Z przeziębienie synka wczoraj o 22 miał 40 st. Na szczęście czopek z paracetamolem pomógł i dzisiaj już rozrabia więc zdrowie wraca :)
Miłego wieczoru...
 
Wirginia gratuluję! Duży chłopak ;-)

Dreamgirl to trzymam kciuki zebys na porodowke trafila &&&

Chybryda współczuję, patowa sytuacja :/

Kamila widze ze wierzą w twoje sily :-)

Katjana na koncowce to juz chyba normalne ze takie akcje nas spotykają. Mam podobnie raz mi ciezko do przedszkola 5min drogi podejść a innym razem latam pare godzin po mieście i nic.

Nastroj u mnie lepszy. Chyba musialam choć raz porządnie wyłożyć sie emocjonalnie w tej ciąży a nie caly czas starac sie wszystko ogarniac. Dzisiaj juz mi przeszło to i dopakowalam pare rzeczy, z corcia pojechalysmy do miasya na obiad, do biblioteki i urzedu. Pyszne ciasto zjadlysmy a teraz na akrobatyce szaleja a ja yroche poplotkowalam. Tylko nadal cieta do mojego ślubnego jestem, niech nie ma tak za latwo ;)
W nocy łapią mnie skurcze i to calkiem konkretne z krzyza ale w dzień znowu wycisza się wszystko. Jutro wizyta u ginka zobaczymy co powie.
 
reklama
Do góry