reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Jolamac mnie boli 3 dzien z rzedu glowa a jak idzie zmiana pogody to jeszcze bardziej ;/ ja juz robie liste co musze powiedziec lekarzowi na wizycie bo do tego czasu zapomne bo nastepna mam dopiero 18 maja, apoprzednia byla 13 kwietnia :)
I ja dzisiaj zaczelam dzisiaj 5miesiac :D
 
reklama
Jolamac mnie boli 3 dzien z rzedu glowa a jak idzie zmiana pogody to jeszcze bardziej ;/ ja juz robie liste co musze powiedziec lekarzowi na wizycie bo do tego czasu zapomne bo nastepna mam dopiero 18 maja, apoprzednia byla 13 kwietnia :)
I ja dzisiaj zaczelam dzisiaj 5miesiac :D

Wy to tam w ogóle macie taką pogodę ... zawsze kiedy byłam w Bruskeli to bolała mnie głowa - nie mogła bym tam chyba mieszkać
 
Wy to tam w ogóle macie taką pogodę ... zawsze kiedy byłam w Bruskeli to bolała mnie głowa - nie mogła bym tam chyba mieszkać

To fakt pogoda bywa tragiczna :D chociaz w ostatnich 3 tygodniach padalo tylko moze z 3 dni wiec nie ma tragedii :D ale sa straszne zachwiania temperatur :) ale nie ma burz za co uwielbiam ten kraj :D i dluzej tu jest cieplo bo w tamtym roku to dopiero na poczatku grudnia wyciaglam plaszcz zimowy i kozaki :)
 
Juz wymslilam, zeby połączyć naleśniki z serem i kopytka (bo mi sie zachciało) to Zrobie kluski leniwe :) a zupa bedzie jarzynowa jakas albo pomidorowa :D
 
Witam!

U mnie dzisiaj też paskudna pogoda, wczoraj wieczorem było 20 st i przepięknie a dzisiaj rano 5 st i powietrze jakby śnieg zaraz miał spaść.

Wczoraj ktoś miał wizytę tak, i wieści brak??? A dzisiaj mamuśka siusiaka ogląda :tak:

Buba napisałaś ,że tragiczne porody w szpitalach państwowych się zdarzają a w prywatnych nie... proszę Cię ile jest porodów w prywatnych??? Sama znam tylko jedno dziecko w prywatnym urodzone.... nie można tego procentowo porównywać.

Akatuska współczuje ... u Ciebie ciągle "coś" niestety :no:

Gratuluję ruchów dzieciaczków... mój maluch też ciągle się wierci, nawet wczoraj moja mama czuła pierwszy raz wnuka.

Czy któraś z Was miała kołyskę dla noworodka ale nie drewnianą? Ja miałąm dla Gabi drewnianą a teraz zastanawiam się nad taką z pokrowcem materiałowym np Coneco.
 
Witam się w zimny poranek brrr 6 stopni po wczorajszym upale to zamarzam :/
Oby majówka była ładna :)

Buba zapowiads się u ciebie świetny dzień :)

Jolamam, wirginia współczuję boli głowy to chyba najgorszy ból zaraz po zębie :/

Akatsuki kiedy idziesz do lekarza po zwolnienie? Trzymam kciuki zeby wszystko ci sie ułożyło.

Gratuluje pierwszych poczutych ruchów :)

Kto ma wizyte dzisiaj? Xmamuska?

Faceci sa dziwni :/ wczoraj mowie do M ze chybs stara jestem bo w tej ciąży dtrasznie mi ciezko na co usłyszałam że to temu że Nic nie robie :/ :( nawet nie mialam sił już na rozmowe
 
Malinka zdrowka oby to nic takiego nie bylo.
Migotka ja na zyczenie corki pomidorowke robie z makaronem a na drugie ziemniaczki , jajko sadzone i salata z jogurtem

Ja dzis ledwo zyje a dopiero zaczol sie dzien, pol nocy znow nie przespalam , zawsze spalam na brzuchu a teraz nie moge bo mnie cycki bola eh dziwne w 1 ciazy tak nie mialam na boku sie krece eh co za zywot , a Do tego od rana mi niedobrze, kurcze 15tc a ja sie czuje jak na poczatku ciazy :/
Mam nadzieje ze przez te 2,5 tyg w pl wypoczne jakos
 
ojej sysia wspolczuje tych nocy, ja wczoraj w nocy mialam problemy ze snem to dzisiaj spałam jak zabita :) oo obiadek u ciebie sie pyszny zapowiada

asika dreamgirl miala wizyte i jest relacja na fotkowym

xmamuska czekamy na pozytywne wiadomosci :D

ochoty mi narobilyscie i wlasnie gotuja sie ziemniory na kopytka i marchewka na marchwke z groszkiem i zrobie jakis sosik mmmm....

kamila ja to swojemu juz nie raz powiedzialam ze zyczylabym mu zeby by w ciazy :) oni mysla ze to tak hop siup, a ja choc znosze ciaze nie tak zle, to wkurza mnie to ze ciagle cos boli, kluje czy ciagnie i tak prawie codziennie
 
reklama
kamila, wizytę mam we wtorek o 15:30. Myślę że mi wypisze bo już mi kiedyś proponowała zwolnienie do końca ciąży. ale z moim szczęściem to nigdy nie wiadomo.
Co do facetów to mój głupich tekstów nie ma bo był ze mną przy porodzie i widział co miał zobaczyć. Duzo mu to dało mu myślenia i teraz nawet nie próbuje jakichś głupich tekstów wymyślać. Wiele kobiet nie chce żeby facet widzial kobiete 'z tej strony' ale mi sie wydaje ze wielu panom otwiera to oczy, bo wiecie my babeczki mamy zawsze pod górę w życiu :) są wg nas wymagania a przywileje z wieku na wiek maleją.
 
Do góry