reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ja dzis obiadu chyba nie zrobię mój w delegacji, córka zje w szkole to moze jakies jajko ugotuję, w ogóle mam słaby apetyt, po jedzeniu wciąż mam ten ohydny słodkawy posmak ... a noce? od początku ciąży problemy mam ze snem... po pracy nie mogę usnąc, więc jestem już wykończona tym niedospaniem. W pierwszej ciąży wszystko lepiej znosiłam no ale bylam 7 lat młodsza:angry:. Zazdroszczę tym co już w domku siedzą i nie muszą do pracy chodzić
 
reklama
Akatsuki moj M był przy dwoch porodach bo sam chciał bardzo też myślę że dużo to dało był zawsze bardzo zaangażowany chodził do szkoły rodzenia nawet na wykłady. Ale odnoszę wrażenie ostatnio że on do tej ciąży podchodzi inaczej jakby ta trzecia to już tak z górki i jak dwie przezylam to trzecia już z górki.
Aj chyba mi hormony szaleja ;) sxukam dziury w całym
 
eli to odpoczywaj :D i moze zaraz pozczujesz ruchy ja pierwsze trzy kopniaki poczulam jak bylam 16tydz+2dni :D a od soboty nie bylo dnia zebym nie czula jakis ruchow :D

Kurcze mi dzisiaj kreca sie robotnicy po moim pietrze i do kuchni to ide tak na 2 sekundy bo te tempaki patrza sie glupio komentuja i jeszcze psa mi draznia wrrr :/ a nie mam tam firanki i wszystko widac :/
 
Ja muszę skończyć montaż kuchni i tak mi się nie chce wszystko leży .Trzeba blaty ciąć ,a to syf straszny .Niestety trzeba to zrobić :no:
 
Dziewczyny bierzecie DHA bo muszę kupić .Zastanawiam się jaki kupić brałam PREGNĘ , ale podobno są tańsze i równie dobre .
 
Dziewczyny bierzecie DHA bo muszę kupić .Zastanawiam się jaki kupić brałam PREGNĘ , ale podobno są tańsze i równie dobre .
ja biorę tran...ale jak sobie przypomne-bo nienawidzę smaku tranu i olej lniany do surówek poza tym wit. C, D, kwas foliowy i jod. Tez myslalam o czyms gotowym ale nie wiem co dobre
 
No to idę do zaprzyjaźnionej apteki może mi doradzą bo myślę ,że te dla ciężarnych to trochę naciąganie . Zobaczymy miłego dnia życzę wszystkim .
 
Wciąz zastanawiam się w którym tygodniu ciązy faktycznie jestem:szok: i wczoraj doszłam do wniosku, że moze faktycznie dzidzia jest starsza sądząc po ruchach. Tym bardziej że przed poczęciem moje okresy były dośc dziwne, miałam często plamienia przed okresem i w czasie owulacji i teraz tez wciąz mam :angry: palamienia nie moge sie doczekać wizyty u lekarza...ale pojechala na urlop i dopiero 11 maja cos sie dowiem
Ja w ostatnich cyklach przed ciążą miałam podobnie. A w tym całkiem ostatnim to plamienia zaczęły się ok 9dc czyli ledwo po okresie! poszłam do lekarza, przepisał mi progesteron i od razu udało się zajść:-) ale na początku ciąży też musiałam go zażywać. Potem lekarz kazał odstawić a plamienia nie opuszczają mnie do dziś...prawie codziennie - z małymi wyjątkami! Ale teraz to podobno wina polipów,które u mnie znaleziono...masakra. Niby w ciąży przerwa od okresów a ja mam krwawień więcej niż przy normalnych cyklach...........................................życie jest niesprawiedliwe...............................
 
reklama
Ja w ostatnich cyklach przed ciążą miałam podobnie. A w tym całkiem ostatnim to plamienia zaczęły się ok 9dc czyli ledwo po okresie! poszłam do lekarza, przepisał mi progesteron i od razu udało się zajść:-) ale na początku ciąży też musiałam go zażywać. Potem lekarz kazał odstawić a plamienia nie opuszczają mnie do dziś...prawie codziennie - z małymi wyjątkami! Ale teraz to podobno wina polipów,które u mnie znaleziono...masakra. Niby w ciąży przerwa od okresów a ja mam krwawień więcej niż przy normalnych cyklach...........................................życie jest niesprawiedliwe...............................

aaaa no właśnie z zajściem nie miałam najmniejszego problemu a faktycznie przy pierwszym badaniu moja gin wykryła małego polipa i małą cystę i pewnie to stąd
 
Do góry