reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Jeśli chodzi o dolegliwości, to mnie ciągle boli głowa i serce. Nie mam mdłości, nie zwracam, nie przeszkadzają mi zapachy.
Jutro idę na USG, nie wiem zupełnie, czego się spodziewać...Czy będzie serduszko czy nie. W środę robiłam betę. Wyniosła 3309 jednostek. Dla przypomnienia 26 stycznia wynosiła 3547. Czyli spadek... już nie mam siły psychicznie się zmagać z tym wszystkim.

Chyba za wcześnie poszłam na pierwsze USG i dlatego tyle stresu. A to pęcherzyk nie rósł, a to zarodek bez serduszka, a to krwiaki. Co tydzień wizyta, która w sumie w ogóle nie uspokaja, tylko przynosi kolejne niepokoje...
trzymam mocno kciuki żeby tym razem na usg było wszystko super :)

Ja nie miałam zbyt dobrego pomyslu z obiadem, zjadłam frytki i kapuste zasmażana i teraz czuje jak wszystko chce wrócic skąd przyszło. Leje u nas, królik spi na dywanie, młoda śpi na górze a ja popijam wode z mięta i cytryna i liczę że dozyje męża powrotu z pracy.

chciałam sie pochwalić owocami wczorajszego wieczoru: koniunkcja Wenus+Mars+Księżyc, i kilka fotek 'łysego' :)

http://naforum.zapodaj.net/009cdc7eb026.jpg.html][/url]

http://naforum.zapodaj.net/b0976d6731b7.jpg.html][/url]

http://naforum.zapodaj.net/dac016c5f203.jpg.html][/url]
cleardot.gif


edit:
strasznie ciulowe jest zapodaj, nie da się nawet powiększyć logiczne tych zdjęć :///
wow piękne foty!!!

Mnie tak napompowalo że wyglądam jak w 4 miesiącu pierwszej ciąży. Nie wiem czy to normalne mieć duży brzuch tak wcześnie? Miałam dużo luźnej skóry po pierwszym dziecku a teraz to wygląda jakby nadmuchano balon po prostu... -_-
witam w klubie, to moja pierwsza ciąża, ale i tak już widać piłeczkę ;)


Dziewczyny przecież mamy galerię :) testów, usg i brzuszków :) proszę się nie krępować :)

nie wiem czy widziałyście :)
demot.jpg
 

Załączniki

  • demot.jpg
    demot.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
reklama
mamy? a ja taka nie światowa :p

jak ja zazdroszcze dziewczynom po których ciąży nie widać :( ja jestem jednym mega wielkim rozstepem po pierworodnej, a prawie dwa lata zrzucałam dodatkowe kilogramy :(
 
Migotka ... ja zajechalam na porodowke lekko po terminie , a babki do lekarza ze bedziemy probowac wstrzymac porod hehe przytylam 12kg i rowniez razem z brzuchem spadlo wszystko. Po brzuchu nic nie bylo widac , jedynie nie wielkie rozstepy na udach ( pod sam koniec ciazy sie zrobily :/ ) i rowniez licze na podobny brzuch ..ale jak tak dalej pojdzie to bede jak slon ;)

A ja nawet ani jednego rozstępu nie miałam. Obym nie zapeszyla tym razem :D
W ogole maz jak zobaczył mnie następnego dnia rano po porodzie to zrobił wielkie oczy i powiedział : myślałem,ze po ciazy bedziesz grubaskiem,a Ty jestes taka chuda jak przed ciaza, mozemy miec następne dziecko :D
 
Hej!

Ledwo do Was dołączyłam i już zdążyłam zniknąć. Mam nadzieję, że w tym tyg już się ogarnę w domu i będę mogła częściej do Was zaglądać :tak:

dolga ale mi zrobiłaś smaka na ogórkową :-)
ania beata mam nadzieję, że po kolejnym usg będzie już wszystko dobrze.
akatsuki świetne zdjęcia!
migotka tylko zazdrościć szybkiego pozbycia się kg po ciąży :tak::-)

Ja nie mam żadnych objawów ciążowych poza wzrostem apetytu. Jadłabym non stop, ale staram się te napady głodu zaspokajać owocami i warzywami, a nie pustymi kaloriami. Choć powiem szczerze, że jak zawsze byłam slodyczoholikiem tak teraz mnie nie ciągnie do słodyczy, chyba że do słodkiej herbaty. W ogóle ta ciąża strasznie mnie odmieniła. Robię wszystko odwrotnie, nie denerwuje mnie nic, jestem spokojna, nie jem słodyczy, jak nie ja :-D
 
Migotka91 ja miałam podobnie, zero śladu po ciąży, oprócz blizny po cc, ale teraz wolałabym przytyć, choćby i 20 kg, a potem jeść zielenine i ćwiczyć, niż znowu mieć te wstrętne wymioty, na które nie można nic zaradzić.. Dzisiaj zdążyłam wypić imbifem i zwróciłam, moja nadzieja, że coś mi skutecznie pomoże znika jak śnieg na słońcu:no:
 
Witajcie dziewczyny, nie zagladamlam na forum 3 dni i ciezko jest Was nadrobic w czytaniu.
Ja nudnosci mialam i to moze tydzien, nie dluzej. troche bola piersi no i najchetniej leniuchowamlaby caly dzien spac, spac, spac, ale niestety nie moge sobie na to pozwoilic gdyz mam juz 2 letnia coreczke ktora jest wulkanem energii. w pierwszej ciązy przytyłam 23kg i nie udało mi sie juz wrocic do wagi sprzed ciazy (zostało mi 10 kg z ktorymi startuje w druga ciaze).
Zazdorszcze wam wizyt u gina i podgladanie fasolek, ja mam wizyte dopiero w piatek.
DZIEWCZYNY PROSZE WAS NIE ZAMARTWIAJCIE SIE NA ZAPAS BO NIC DOBREGO Z TEGO NIE WYNIKNIE. a jesli cos was niepokoi to za telefon i do lekarza albo w auto i na wizyte. Mowie to z toski o Was.
 
Dziewczyny a co z lista? czy ona konczy sie na mnie?nikt wiecej sie nie dopisal czy cos mi zle wyswietla?
W piatek znajooma urodzila corke, ale jej zazdroszcze juz tej chwili. Ale powiem wam ze jest SKUBANA bo zarowno pierwsze jak i drugie dziecko urodzila w 3 godziny (mowie tu od skurczy do porodu, bo w pierwwszej ciazy odeszly jej wody szybciej ale skurczy nie miala). tez bym tak chciala. Z Jula skurcze mialam od 9 ale w wyniku komplikaji o 18.30 zdecydowali sie na cc. i do tego podpieta bylam do oksytocyny to ponoc duzo wiekszy bol niz porod bez tego "wspomagacza".
 
yustyna ponoć drugi poród jest szybszy, ale nie wiem okaże się :-) Ważne żeby tylko nic złego się nie stało, a to że będzie boleć to wiadomo.
Masz rację żeby się nie zamartwiać i przede wszystkim nie czytać pierdół w internecie, bo to w niczym nie pomoże.
 
reklama
Mnie tak napompowalo że wyglądam jak w 4 miesiącu pierwszej ciąży. Nie wiem czy to normalne mieć duży brzuch tak wcześnie? Miałam dużo luźnej skóry po pierwszym dziecku a teraz to wygląda jakby nadmuchano balon po prostu... -_-
ja mam tak samo... chco zawsze jakis tam brzuch mialam
 
Do góry