reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

No to chyba właśnie tak działa. Choć przyznam że nigdy sie nie pozbylam brzucha po pierwszej ciąży.
 
reklama
Ja sie pozbylam od razu ... choc w sumie nie musialam sie go pozbywac . Az ciekawa jestem jak bede wygladac za kilka miesiecy jak ja dzis tak wygladam .. ;)

We wtorek badz srode do lekarza umowic sie na usg ... stres mnie zjada ... obym zobaczyla kropka ;)
 
ciąża :D niesmowity stn, heh do tej pory czytałam tylko o takich objawach, a tu proszę jeden za drugim :p
U mnie podobna reakcja...

W środę robiłam betę. Wyniosła 3309 jednostek. Dla przypomnienia 26 stycznia wynosiła 3547. Czyli spadek... już nie mam siły psychicznie się zmagać z tym wszystkim.
Niefajnie :-( Daj znać jak jutro po wizycie.

chciałam sie pochwalić owocami wczorajszego wieczoru: koniunkcja Wenus+Mars+Księżyc, i kilka fotek 'łysego' :)
Super foty!

Mnie tak napompowalo że wyglądam jak w 4 miesiącu pierwszej ciąży. Nie wiem czy to normalne mieć duży brzuch tak wcześnie? Miałam dużo luźnej skóry po pierwszym dziecku a teraz to wygląda jakby nadmuchano balon po prostu... -_-
Ja też tak mam, to chyba po prostu słabsze mięśnie po pierwszej ciąży.
 
W wątku majówek 2013 miałysmy podtemat na zdjęcia brzuszków, można by zalozyc i tu, ciekawa jestem jak to u was wygląda... :)
 
A ja mimo,ze tez mam jedna ciaze za soba to nie mam widocznego brzuszka, w ogole w pierwszej ciazy było widać,ze w niej jestem dopiero w 6 miesiacu, a i to jak jechałam na porodówke to położne powiedziały,ze mam
Tak mały brzuszek jak kobiety w 5 miesiacu. Przytyłam tylko 10kg i wszystko następnego dnia po porodzie zeszło i w ogole nie wyglądałam tak jakbym kiedykolwiek nosiła w sobie bobka :D nie wiem jak teraz bedzie,ale mam nadzieje,ze podobnie ;)
 
reklama
Migotka ... ja zajechalam na porodowke lekko po terminie , a babki do lekarza ze bedziemy probowac wstrzymac porod hehe przytylam 12kg i rowniez razem z brzuchem spadlo wszystko. Po brzuchu nic nie bylo widac , jedynie nie wielkie rozstepy na udach ( pod sam koniec ciazy sie zrobily :/ ) i rowniez licze na podobny brzuch ..ale jak tak dalej pojdzie to bede jak slon ;)
 
Do góry