reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Annie a do jakiego lekarza z LuxMedu chodzisz?

Yustina88 quixx duo jest beznadziejny. Kup pinkt test :) mi ten pierwszy przy becie 422 wyszedł cień cienia, a pink wczesniej już wyraźnie i to w ciągu dnia.

Adaskowa a skąd jesteś?
 
reklama
Dzień dobry :)
Moje dziecko chyba wyczuwa, że mama musi spać ;) Zasnęła o 20:30 I do spała do 10 (z przerwą na mleczko o 7:30) ! A ja się do Niej około północy przytuliłam wiec mam zaliczone prawie 10h snu! :)

Sylwia, trzymam kciuki za Twoją Fasolkę! Odpoczywaj i staraj się myśleć pozytywnie :*

Adaśkowa, kurcze...ja teraz bardzo dokładnie myję, bo się raz zatrułam tak, że dosłownie (!) czołgałam się do toalety...

Magda, ja jestem wariatką i jeżdżę do mojej pani ginekolog do Krakowa ;) Ramza-Ożóg się nazywa. Prowadziła moją pierwszą ciążę. Ale badania robię w Wawie.
 
Asia8504 witaj :)

A u nas w nocy jazda, moje dziecko jest przeokropne, stwierdzam to, nic go nie boli i ryk, bo do cycka chce się uwiesić na całą noc, chyba od dzisiaj bedę twarda i koniec z tym, dam radę i nie dam się małemu terroryście, bo się robi coraz gorzej ;/ plecy mnie bola, bo cała noc w jednej pozycji ;/

Widzę, że syndrom małego terrorysty jest typowy dla tego przedziału wiekowego. U nas pół nocy na rękach, przy najdrobniejszej próbie odłożenia do łóżeczka - ryk wniebogłosy :oo:.
 
Bata ja też wciąż biegam do toalety i patrzę czy nie ronię Kropki. Z Zosią miałam plamienie spore w 21tc, ale okazało się,że to naczynko w szyjce macicy pękło.
 
Ja też w LuxMedzie jestem :) duża wygoda.

Mrowka, czyli Olunia się tak odwodniła tymi wymiotami? Ech... polskie szpitale są tragiczne pod względem bycia z dzieckiem :( Obyście już nigdy tam nie trafiły! :)

Jadłyście dziś paczki? ;)
Jak dotarłyśmy na IP to miała już cechy odwodnienia...a nie przyjmowała żadnych płynów więc trzeba było nawadniać kroplówkami. Co do szpitali to mnie osobiście rozwaliło to,że za spanie na krześle przyniesionym ze swojego domu (albo szpitalnym - obojętne) trzeba zapłacić za każdą dobę...Albo zostawić dziecko w szpitalu samo....ciekawe tylko kto by się nim wtedy zajmował...
 
Cześć dziewczyny,

Witam sie z Wami serdecznie.
Ale macie tu fajnie, bardzo chętnie do was dołączę jak mnie przygarniecie.

Jestem kwietniówką 2006 - syn Franek a teraz jak się wczoraj potwierdziło na usg - pażdziernikówką 2015. Termin mam na 12 pażdziernika.



Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego i łaskawego dnia :-)
 
Magda jestem z okolic Otwocka, Góry Kalwarii, Garwolina - gdzieś pomiędzy tymi miastami :) Jabłka, pomidory, kapusta wokół :) hihi

Annie mojeu też padło na móżdżek ze ssaniem... A myślałam że do wizyty ograniczę. Choć mój w nocy raczej śpi - chyba że jest wyjątkowo gorąco i sucho to pije cyca - bo o wodzie nie chce słyszeć w nocy. A śpi z nami więc jaka woda??? :)

Wiecie ostatnio się zastanawiam czy moje dziecko jakoś wyczuwa, że coś się święci???

Mrówka bardzo współczuję... mam nadzieję że będzie dobrze. Maluch w szpitalu to masakra. I tak jak piszesz nasze szpitale to już wiedzą jak skosić kasę za nic...
 
Witaj BUBA :) Zapraszamy :)


A! Ja dziś mam chrapkę na ogórki kiszone i jabłka :) :) :)
Śmigam dojeść ogórkową i panierować dorsza na drugie :)
 
Co do szpitali to mnie osobiście rozwaliło to,że za spanie na krześle przyniesionym ze swojego domu (albo szpitalnym - obojętne) trzeba zapłacić za każdą dobę...Albo zostawić dziecko w szpitalu samo....ciekawe tylko kto by się nim wtedy zajmował...

Szok! Teraz jest akcja "szpital przyjazny rodzicom", powinnaś im to opisać!
 
reklama
Dreamgirl - Myślałam, że jak się chodzi prywatnie to robią wszystko od ręki a nie trzeba się o wszystko upominać.
No bo nie trzeba. U mnie w Medicoverze robią wszystko jak leci - to co powinni.

Witam, mam zaszczyt dołączyć do tak zacnego grona ;-)
Witaj Asiu!

kurcze bardzo sie martwie bo mam plamienia . takie minimalne ale są, byłam u lekarza serce bije kazał mi lezec kategorycznie, mam duphaston,no-spe,magnez. boje siebardzo bo to dopiero 7 tydz. juz raz poroniłam w takiej samiej sytuacji. oby wszystko było dobrze. czy któraś z was była w podobnej sytuacji?;(
Ja poroniłam już 3 razy, ale nigdy nie plamiłam. To tak Cię może pocieszę... Że nie zawsze to oznacza coś złego.

Zaczynam dostawać lekkiej obsesji przed wizyta poniedziałkową, tak bardzo bym chciała zeby z dzieckiem było wszystko dobrze... Zeby w końcu sie udało...
Nic nie mów... ja odliczam godziny do wizyty wtorkowej. Pozostało mi już tylko 100,5 godziny! :-D

Moje dziecko chyba wyczuwa, że mama musi spać ;) Zasnęła o 20:30 I do spała do 10 (z przerwą na mleczko o 7:30) ! A ja się do Niej około północy przytuliłam wiec mam zaliczone prawie 10h snu! :)
Hehehe, ja spałam dzisiaj od 24 do 9 rano! Jak na mnie to mega długo :) Także chyba mamy podobnie :)

Jestem kwietniówką 2006 - syn Franek a teraz jak się wczoraj potwierdziło na usg - pażdziernikówką 2015. Termin mam na 12 pażdziernika.
Hehehehe, witaj Buba :) Ja jestem mamą marcową 2006 (aczkolwiek wtedy mnie na forum nie było), więc mamy dzieci w bardzo zbliżonym wieku, moja jest z 30 marca :)

Dzisiaj tak w ogóle byłam u kręgarza, bo mam bardzo duże spięcia mięśni i on mi to zbiera. Trochę też mi szyję ponastawiał, generalnie było super, jak zawsze :)
Macie jakieś plany na Walentynki?
 
Do góry