reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Hello

Dzisiaj mam bardzo stresujacy dzień o 11:30 wizyta u giną panstwowo - muszę odebrać wyniki a o godzinie 19:20 jadę prywatnie do swojego ginekologa na badanie,ma mi zrobić jeszcze raz USG genetyczne chociaż jestem już w 14 tyg Trzymajcie kciuki - denerwuje się :-/



Dreamgirl,ale slodziak normalnie napatrzec się nie mogę :)


Sysia,trzymam kciuki żeby szefowa to normalnie zniosła :) w końcu jest kobietą ;-)


Dodonka,co się stało że w podłym nastroju wstałaś ???


Kamilove,na pewno to brudzenie z polipa.
 
reklama
hej :)

ale miałam ciężkie sny, śniło mi się że urodziłam córeczkę na tym etapie w którym jestem, była taka maleńka... no i teraz jak aplikowałam luteinę to się wystraszyłam, bo szyjka mi się obniżyła i jest twarda jak kamień... nie wiem czy tak czasem się zdarza czy nie, przez pierwsze miesiące zmieniała położenie i twardość od jakiegoś czasu była bardzo wysoko, teraz znowu się obniża lekko no i taka twarda... zobaczę np za godzinę czy coś się zmieniło, ale nie powiem, lekki stresik jest...

leżę teraz po lutce i czekam aż mój mały Kopaczek wstanie i da o sobie znać :)

Ja też dzisiaj nie śpię od wczesnych godzin, bo asystowałam przy porodzie!!!! :rofl2:
Oto Maleństwo (czekam, czy jest jeszcze jakieś w brzuszku Mamusi - na razie cisza). Nie wiem ile ma cm, tak około 7-8 będzie, dwie nóżki, dwie rączki, jeszcze oczka ma zamknięte :sorry2:
Zobacz załącznik 682266Zobacz załącznik 682267
ale słodziak!!!!


Czesc dziewczyny ja od 6 na nogach . Corke do przedszkola zaprowadzilam na 7 i teraz Do pracy jade. Dzis szefowa bedzie to musze jej wkoncu o ciazy pow juz widze jej reakcje i zadowolenia :/
powodzenia! będzie dobrze :)

Hello

Dzisiaj mam bardzo stresujacy dzień o 11:30 wizyta u giną panstwowo - muszę odebrać wyniki a o godzinie 19:20 jadę prywatnie do swojego ginekologa na badanie,ma mi zrobić jeszcze raz USG genetyczne chociaż jestem już w 14 tyg Trzymajcie kciuki - denerwuje się :-/
kciuki zaciśnięte :) wszystko na pewno będzie dobrze :)
 
Blair,co za sny :-/ chociaż mi też jakieś koszmary się snily :-( chyba że stresu przed wizytą :-/ odnośnie szyjki nie pomogę kompletnie się nie znam wiem tylko ze ma być miękką . Kiedy masz wizytę u swojego ginekologa ??? Daj pospac maluszkowi :-)
 
sen był zarazem cudowny i straszny...
jak rozmawiałam z ginem o tej wędrującej szyjce to mówił że jest ok, właśnie niektórzy mówią że ma być miękka inni że twarda... wizyta dopiero w czwartek, jak się nie zmieni nic to wieczorem do niego zadzwonię...
 
buba do pebble tez pasuje esybase 2 , a Family fix ładną używaną można już kupic za 400 zł
Wiem, wiem ale ona bez isofix. Tylko kurcze plebe ma mniej punktów niż cabrio. Muszę przestudiować i rozkminić wyniki badań i testów i zobaczę na czym stracił i ew sprzedam easy fix i kupię famili fix. Bo fotelik po Fr sprzedałam odrazu zresztą wszystkie 3 ten też będę sprzedawać bo za 10 lat będzie to kupa złomu :(
My juz tez po wizycie wiec moge odetchnac :-)
Wyglada na to ze wszystko dobrze, Trisomy 21 wyszlo 1:7747 a Trisomy 13/18 wyszlo 1:13795. Mierzymy 10cm! Jak bylo u was zebym mogla porownac? Lekarz stwierdzil ze najprawdopodobniej chlopak ze ale okaze sie na polowkowym dokladnie. Wiec jesli chodzi o plec to chyba dalej nic nie wiem. Ogolnie fajnie dzidzie tak zobaczyc, dla mnie to cos totalnie nowego :-)
Nastepna wizyta za 10 tygodni dopiero... Dopochwowo nic mnie nie badali...:confused:
Aaaa termini z usg mam na 28-go pazdziernika czyli 1 dzien pozniej.

Dziwna sprawa z waga bo dzis w szpitalu 58kg a tydzien temu u poloznej 53kg...A czuje sie na tak pomiedzy ;-)

Zastanawiam sie czy juz wszystkich moge powiedziec o ciazy czy jeszcze chwilke poczekac...:-)

Gratulacje wielkie! Super że wszystko ok. U mnie w 12 tyg na jednym usg wyszło 6,4 cm a na drugim 70,7 cm było robione dzień później. Więc pewnie wymiar gdzieś po środku ;)

Kamila,gratulacje udanej wizyty :-) u mnie w 12 tyg maleństwo miało 4,9 cm więc nie za wielkie jak na ten tydzień :-/


Tak w ogóle dobry wieczór próbuje doczytać co u Was ale ciężko mi idzie bo Martynka szaleje :-)

Kochana nie martw się jeszcze nadgoni :) maluszki mają każdy swoje tempo :)
dziewczyny co na zajady?? biore witaminy, sudocrem nie dziala I tribiotic tez nie..
Vit b i Triderm ale w ciąży zabardzo go nie można...:( mi likwidował po 3 posmarowaniach....
Trzymam kciuki, aby się na połówkowym dobrze Maleństwo ułożyło. No i ja bym powiedziała - chyba, że oczekujesz negatywnej reakcji :-) W sensie boisz się, że nie ucieszą się. Ale jak wiesz, że się ucieszą - to mów! To sama radość :-D

Ja też dzisiaj nie śpię od wczesnych godzin, bo asystowałam przy porodzie!!!! :rofl2:
Oto Maleństwo (czekam, czy jest jeszcze jakieś w brzuszku Mamusi - na razie cisza). Nie wiem ile ma cm, tak około 7-8 będzie, dwie nóżki, dwie rączki, jeszcze oczka ma zamknięte :sorry2:
Zobacz załącznik 682266Zobacz załącznik 682267

Ale czad!!!! Słodkie maleństwo, pewnie w domu szał i radość :)


Madziula trzymam kciuki za wizytę!


Dziś zimno....brrrr ale przynajmniej słonko jest! Ciekawe jaka majówka będzie....R chce byśmy lecieli do Wenecji na majówkę ale ja nie ba siłach... No co mi po zdychaniu w hotelu... To wolę za darmo w domu ;( No chyba że cud nastąpi....ale w sumie jakby była fajna pogoda to mazury mi się marzą :) a i Fr od 4 wyjeżdża do Olsztyna na zieloną szkołę to byśmy go odrazu podrzucili i przedłużyli weekendzik...ale co ja planuję jak ja nie wiem czy na chodzie będę... Dziś Fr rano jak leżałam stwierdził że coś nue tak z tą ciążą bo nam zamiast kulki dziurę no i ma rację... Jestem zapadnięta jak anorektyczka :( więc nie powinnan się dziwić że sił brak ...kiedy to rzyganko się skończy....choć wczoraj byliśmy wieczorem w knajpce i nawet mnue nie zmuliło i całkiem, całkiem zjadłam może to już koniec :)

Miłego piąteczku!
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Cieszę się pomyślnymi wieściami z wczorajszych wizyt, trzymam kciuki za Madziulę. Moja przepowiednia z wczoraj się nie sprawdziła odnośnie płci :zawstydzona/y: Będą chłopcy ale wżne,ze zdrowi :tak: Madziula Ty juz w 15 tygodniu to powinno być dobrze widać ptasiorka albo piczkę... czekamy na wieści z pierwszej i drugiej wizyty.

Śliczny ten malutki szynszylek... ja się boję jak moja Pianka dorośnie i będzie miała pierwszy miot... nigdy nie asystowałam przy rodzącej kotce a ona taka jest flegmatyczna jak prawdziwa brytyjka i obawiam się czy będzie opiekować się kociętami :confused:

Wczoraj w nocy miałam atak kolki nerkowe, straszny to był ból , gdybym miała kogo do dzieci zawołać to na pewno do szpitala bym pojechała ale tak z godziny na godzinę przeczekiwałam bliżej rana i bół się uspokoił ale żle to wróży na przyszłość :no:

Acha co do CRL maluszka to ja w 11 tyg i chyba 2 dni miałam zaledwie 4,2 cm. Ginek powiedział,ze malutki ten ludzik i nawet nie miał jak dobrze obejrzeć wszyskiego. Przez to zasugerował,że moze być panienka po wielkości ludka. W poniedziałek powinien znowu ludzika obejrzeć czyba,ze w szpitalu na nerki wyląduję
 
Ostatnia edycja:
No dziewczynki, mam nadzieję, że się nie gniewacie za takie "z kamerą wśród zwierząt", ale to rzadkie widoki :)
Jest i drugie maleństwo :)
DSC_0001m.jpgDSC_0013m.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0001m.jpg
    DSC_0001m.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC_0013m.jpg
    DSC_0013m.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 42
reklama
dreamgirl cudowne stworzenie,to chyba szynszyla tak ??

sysia dasz rade,mów i nie patrz na szefową,twoje zdrowie i dzidziusia jest najważniejsze,bez Ciebie też dadzą radę.

dodonka ja 2 miesiąc nia L4, już powoli dostaje *******ca,zaczyna mi brakowć pracy,ludziów,i wogle nie mam co robić w domu buuuuu.Jeśli chodzi o wynagrodzenie to ja naszczęście nie narzekam wychodze 500 zł więcej niż jak bym pracowała,a 1000 zł więcej niż jak bym miałą czystą wypłatę bez premi dodatku funkcyjnego który pełniłam,u mnie w firmie można było robić nadgodziny które były wypłacane co 4 miesiąc,więc dzięki temu moje dochody roczne były dość wysokie :)


PS.Nie kumam dlaczego pisam na inny kolor hmmm
 
Do góry