reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Porownalam wyniki mojego pierworodnego bo miał usg robione też w 11 tyg. i 6 dc i on miał 5.5 więc młody już jest większy i lekarz kazał się przygotować ze może być wieksza waga urodzeniowa A pierwszy urodzony z waga 4,220 szok!!! Oby nie powyzej 4,5 kg
 
reklama
hhaha eli no to niezle, tylko nie zostaw po sobie śladów, papiery głęboko do kosza i zero okruchów :D

Kornelcia ee tam moj taki spory byl w poprzedniej ciazy, a co do czego niewielki sie urodzil ;) tzn dlugi a chudy :)
 
Ja juz tez od pół godziny nie śpię. Dziś piątek, piateczek, piątunio i tym samym ostatni dzień pracy i mam Weekend :D z gorszych wiadomości to dziś siedzę do 23 [emoji41]

Pogoda za oknem piękna wiec sobie psiedzimy dziś na placu zabaw, a dzieciaki się wybawią [emoji5]


Znów na wkładce mam brudzenie i troszkę się teraz zastanawiam czy to jeszcze z tego polipa...

Dobrze, że do usg juz tylko tydzień.

Miłego dnia dziewczyny [emoji274]
 
Lekarz stwierdzil ze najprawdopodobniej chlopak ze ale okaze sie na polowkowym dokladnie.
Zastanawiam sie czy juz wszystkich moge powiedziec o ciazy czy jeszcze chwilke poczekac...:-)
Trzymam kciuki, aby się na połówkowym dobrze Maleństwo ułożyło. No i ja bym powiedziała - chyba, że oczekujesz negatywnej reakcji :-) W sensie boisz się, że nie ucieszą się. Ale jak wiesz, że się ucieszą - to mów! To sama radość :-D

Ja też dzisiaj nie śpię od wczesnych godzin, bo asystowałam przy porodzie!!!! :rofl2:
Oto Maleństwo (czekam, czy jest jeszcze jakieś w brzuszku Mamusi - na razie cisza). Nie wiem ile ma cm, tak około 7-8 będzie, dwie nóżki, dwie rączki, jeszcze oczka ma zamknięte :sorry2:
DSC_0143m.jpgDSC_0145m.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0143m.jpg
    DSC_0143m.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 82
  • DSC_0145m.jpg
    DSC_0145m.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 81
Dreamgirl jaka słodka, malutka szyszunia :D Cudeńko!

Sysia dasz radę... ja musiałam powiedzieć w pracy jeszcze przed ciążą bo podchodzilismy do IVF i to się wiązało z częstymi urlopami - to dopiero był sajgon. Potem okazało się, że źle zniosłam punkcję i dostałam 2 tyg L4, potem byłam tydzień w pracy i myślałam, że sobie spokojnie do 7-8 miesiąca popracuję ale wylądowałam w szpitalu z plamieniem i gin mi znów wypisała L4 na 2 tyg. Po tym wszystkim mój "ukochany" szefunio stwierdził, że lepiej będzie jak już pójdę na L4 do końca ciąży, bo dosyć mu zamieszania w firmie zrobiłam.
Takim oto sposobem siedzę na L4 już 3 miesiące. Na szczęście mam dodatkowe fuchy w domu, bo bym zwariowała i z głodu zdechła, bo jak to w Polsce: do rączki coś innego, na papierze prawie najniższa krajowa...

Kurde, wstałam dziś w podłym nastroju... pasowałoby zjeść śniadanie, ale nie mam na nic ochoty...
 
reklama
Ja juz po wizycie :) jestem przeszczesliwa, synek (tak! bedziemy mieli drugiego syna) zdrowy, wszystko na swoim miejscu, serduszko 161 ud/min, zadnego dużego ryzyka chorób czy wad genetycznych, termin przesunął mi sie na 26 pazdziernika :) badanie trwało 45 min bo młody nie chciał współpracować, najpierw skakał jak żabka potem zasnal i na koniec obrócił sie pupką i plecami do lekarza tak,ze ten nie miał jak złapać przyziernosci. Ale koniec końców udało sie i wyszła 2,2 to identycznie jak miałam z Olkiem ;)
My juz tez po wizycie wiec moge odetchnac :-)
Wyglada na to ze wszystko dobrze, Trisomy 21 wyszlo 1:7747 a Trisomy 13/18 wyszlo 1:13795. Mierzymy 10cm! Jak bylo u was zebym mogla porownac? Lekarz stwierdzil ze najprawdopodobniej chlopak ze ale okaze sie na polowkowym dokladnie. Wiec jesli chodzi o plec to chyba dalej nic nie wiem. Ogolnie fajnie dzidzie tak zobaczyc, dla mnie to cos totalnie nowego :-)
Nastepna wizyta za 10 tygodni dopiero... Dopochwowo nic mnie nie badali...:confused:
Aaaa termini z usg mam na 28-go pazdziernika czyli 1 dzien pozniej.

Dziwna sprawa z waga bo dzis w szpitalu 58kg a tydzien temu u poloznej 53kg...A czuje sie na tak pomiedzy ;-)


super wiesci :-)
 
Do góry