reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

ale dziś jestem słaba i nie do życia, o ja cie pierdziele :/
nic, zupełnie nic mi się nie chce robić, a miałam przejrzeć ubranka po Olku i poprzebierać co się nadaje dla maleństwa a co trzeba wyrzucić... :/
poza tym jakiś stresik mnie obleciał przed usg czwartkowym.. hmm :( nie wiem sama o co chodzi..

co robicie dziś na obiad? bo u nas chyba leniwe spagetti będzie :D a wcześniej zupa pomidorowa z ryżem :p
 
reklama
lenati będzie dobrze, no nie ma innej opcji!! ja tez jestem z tyh co ciągle czytają i lubię wiedzieć więcej niż za mało :-)
kate no to też Cie czeka pewnie małe urwanei głowy z gośćmi ;-)

jeśli wychodzi zła pappa to ja bym robiła tylko wtedy amniopunkcję żeby sie uspokoić a nei stresować i nie wiedzieć na czym się stoi cała ciąże.

dziewczyny ja genetyczne miałam przez brzuch i dopochwowo bo dziecko strasznie sie kręciło i trzeba było jakoś je zbadać z różnych stron ;-) więc to nei ma reguły a jestem raczej szczupłą osobą ;-) no może teraz juz nie :p
 
Jolamac Witamy w naszych skromnych progach :)

Ja robiłam Pappę. W następnej ciąży nie zrobię. Za dużo stresu. Teoretycznie wg norm wolne Bhcg miałam za wysokie, białko Pappa za niskie... oczytałam się, popłakałam sobie trochę, a po porównaniu wyników przez panią dr, dopasowaniu do mojej osoby, do wieku ciąży i do wyników usg wyszło, że prawdopodobieństwo trisomii zmalało prawie dwukrotnie. Po co mi ten stres był?

U mnie usg genetyczne też było trochę przezpochwowo, trochę przezbrzusznie bo nasza dzidzia to wiercipiętek jest :)

A na obiad miałam makaron z truskawkami :D
 
Ostatnia edycja:
u mnie było wspomnienie wczorajszego spagetti, nic nie robiłam innego na obiad bo wzięłam się za szycie no i mam spodnie ciążowe spod własnej ręki :tak:tzn po własnych przeróbkach i są super wygodne,
 
Asika 82 dawaj link do tych spodni i pochwal się swoimi

malinka89 ja do tej pory na każdej wizycie miałam i usg chociaż takie szybciutkie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Wizyty mam co 3- 4 tygodnie.

finkemma mi się wydawało, że już mi przeszło bo wymiotowałam ostatnio w lany poniedziałek i od tamtej pory było ok, a dziś w pracy znowu coś mnie muliło, ale wymiotów nie miałam. Jeśli chodzi o usg wszystkie miałam przez brzuch.
 
Hello

Ostatnio jakoś nie miałam weny na bb ciągle brak czasu,Martynka chce żebym cały swój czas poswiecala tylko jej :-)

Migotka będzie dobrze będziemy trzymać w czwartek !!! U mnie też dzisiaj było spaghetti :-)


Dodonka,ja też bardzo się stresowalam czekając na wyniki pappy w pierwszej ciąży nawet nie wiedziałam co to test pappa :-/


Kamilove,w 16 tyg wykonuje się amino bo wcześniej jest za mało wód i niby najlepiej w 15-16 ty


Kate....będzie dobrze zobaczysz :-) Jesteś dzielna mama i jakie będziesz miała urocze dzieciaczki :-) które wszystko zrekompesuja ;-)


Akatusik,Xmamuska, teraz to można kupić serek górski który nawet nie leżał koło oscypkow :-D w marcu kupiliśmy i troszkę zamrozilismy i muszę przyznać że na sobotnim grillu szału nie zrobiły :-/


Finkemma,mi też mdłości prawie odpuscily :-) u mnie usg było przez brzuch ;)


Lenati,jak mozesz to nie czytaj internetu bo tylko niepotrzebnie się będziesz stresować !!



Kurczę też zaczynam się denerwować bo w piątek mam kolejne usg i się martwię :-/


Colly,ja miałam nagrane usg 4d warto było :-)
 
Akatusik,Xmamuska, teraz to można kupić serek górski który nawet nie leżał koło oscypkow :-D w marcu kupiliśmy i troszkę zamrozilismy i muszę przyznać że na sobotnim grillu szału nie zrobiły

no chyba ze ma sie meza z goralskiej rodziny bejbe. mam wtyki I mi babcie pod Giewontem na zamowienie oscypki I korbacze robia ;))) swego czasu babcia mojego robila ale rece juz nie te ...
 
Akatsuki,oł noł też tak chce!!! :-) I gdzie jest sprawiedliwość !!! :-)a my szaraki kupujemy oscypko podobne serki :-/ Oj takiego prawdziwego oscypka to zjadłabym i to nie jednego :-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, jezu dawno mnie tu nie bylo 2 tyg bez neta to tragedia, nie wiem jak ja Was nadrobie, ale jakos dam rade jutro mam sporo czasu to ponadrabiam Was na spokojnie, poczytam co u Was slychac.
U mnie ok, brzuch powolutku rosnie, maluszek chyba ok , bo wizyta 16.04 czyli w czwartek juz sie nie moge doczekac, bo ostatnio malenstwo widzialam po wypadku zaraz i chcialabym zobaczyc ze wszystko ok, bo jednak co u swojej gin to u swojej :)

Wkoncu mdlosci mi minely, ale no najwyzsza pora.
Ostatnio mecza mnie smaki na tunczyka haha , zrobilam sobie makaron z tunczykiem, salatki, na bulce haha moglabym jesc caly czas, albo bialy twarog a tu ciezko o taki , musze specjalnie do PL sklepu jechac a nie zawsze jest haha ale co tam nie bede sobie zalowac - maz sie smieje ze od 7 maja bede mogla jesc codziennie az sie obrzydnie bo ebdziemy 2,5 tyg w Polsce, juz sie doczekac tego urlopu nie moge.

Od srody wracam do pracy ale ide tylko w srode i piatek potem nie wiem ale w sumie do konca miesiaca a potem urlop wiec luzik hihi

Kupilismy wozek okazyjnie za 100€ uzywany niecaly rok - dodalam foto w watku wozkowym, ale oplacalo sie bo za nowy upatrzony bysmy dali 400€ a ten w idealnym stanie i lekki, zwinny, nawet 15kg corke w nim posadzilam zeby zobaczyc jak sie wozi i super.
 
Do góry